Wdowa po znanym aktorze teatralnym, Andrzeju Łapickim nie miała lekkiego życia. Pomimo tego, że dekadę temu była na ustach wszystkich ze względu na związek z 60 lat starszym od siebie mężczyzna, po śmierci męża jej życie uległo diametralnej zmianie. Problemy finansowe, z którymi się zmagała to dopiero początek góry lodowej.

Kamila Łapicka z zawodu jest teatrologiem. Jej małżeństwo z Andrzejem Łapickim trwało zaledwie trzy lata, ponieważ w lipcu 2012 roku mężczyzna zmarł. Wybitny aktor przegrał bowiem nierówną walkę z chorobą nerek, z którą zmagał się od lat. Po śmierci znanego męża spotkało ją poważne rozczarowanie, gdyż mężczyzna w ostatniej chwili dokonał zmian w testamencie.

Andrzej Łapicki: żona była 60 lat młodsza od niego 

Kamila Łapicka i Andrzej Łapicki na ślubnym kobiercu stanęli 5 czerwca 2009 roku. Mężczyzna zmarł, a cały swój majątek przepisał swój majątek córce Zuzannie Łapickiej-Olbrychskiej i wnuczce Weronice. Po jego śmierci teatrolog miała swoją własną kolumnę w magazynie Pani oraz cotygodniowy felieton W sieci.

Kiedy zaczęły się pierwsze problemy finansowe, postanowiła obrać nieco inną ścieżkę kariery, aby móc zapewnić sobie dostatnia przyszłość. Łapicka rozpoczęła więc pisanie doktoratu na wydziale iberystyki Uniwersytetu Warszawskiego. To jednak nie wszystko.

Wdowa po Andrzeju Łapickim. Kamila Łapicka dziś

Kamila Łapicka dziś postanowiła założyć bloga teatralnego, a w zeszłym roku udało jej się wywalczyć nawet dziewięciomiesięczne stypendium ministra kultury i sztuki na swoje teatralne badania.

Okazuje się, że po bolesnych rozczarowaniach i trudach, przez które przeszła wdowa nie ma już ani śladu. Droga naukowa, którą postanowiła obrać, okazała się strzałem w dziesiątkę. Gołym okiem widać, że los się do niej uśmiechnął i dziś na nowo robi zawrotną karierę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wdowa
wikipedia.org

Wdowa po Andrzeju Łapickim nie miała łatwego życia.

Wdowa
wikipedia.org
Aktor teatralny był od niej starszy o 60 lat. 
 
Kamila Łapicka
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 31.01.2011 Srebrne Jablka Pani 2010 N/Z:Mscichowska Kamila zona Lapicka
Los postanowił się do niej uśmiechnąć. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Słynna gwiazda zdradziła, jak schudła 45 kg po ciąży. Wszystko dzięki 5 prostym zasadom
  3. Nie żyje piękna 20-letnia Polka. „Śpij spokojnie Aniołku”
  4. Syn Maryli Rodowicz, Jędrzej to przystojniak. Umawiał się ze znaną i piękną blondynką
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

Źródło: pomponik.pl

 

Poprzedni artykułDzięki kilku sztuczkom odmłodziła się nagle o 25 lat. To zasługa prostych tricków
Następny artykułNie żyje uczestnik popularnego reality-show. Miał jedynie 29 lat
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.