Anna Wendzikowska, dziennikarka znana z przeprowadzania wywiadów z amerykańskimi przedstawicielami branży filmowej, takimi jak Leonardo Dicaprio czy Will Smith pokazała projekt pokoju dziecka, którego się spodziewa. Jest niezwykle urokliwy.

Anna Wendzikowska – dzieci

Anna Wendzikowska doskonale radzi sobie z wychowywaniem swojej córki Korneli, ze związku prezenterki z Patrykiem Ignaczakiem. Dziewczynka ma teraz ponad 3 latka.

Para rozstała się, a mężczyzna wypowiada się o tej  sytuacji w następujący sposób:

– Staram się raczej nie komentować mojego życia prywatnego, więc może zostawmy ten temat. Staramy się, aby nasze kontakty były jak najlepsze. Mamy córkę. Najważniejsze, żeby ona czuła się dobrze – wyjawił w rozmowie z Jastrząb Post.

Nie zawsze było jednak tak różowo.

– W 2015 roku (od red. – Patryk) został zatrzymany za posiadanie marihuany. Ania boi się zostawiać córkę w jego obecności. Żaliła się przyjaciółce, że gdy zostawia dziecko z ojcem, to on je przekazuje pod opiekę przypadkowych niań. Cała ta sytuacja wykańcza ją nerwowo, bo chce dla Korneli dobra i drży o jej bezpieczeństwo. – mówiła przyjaciółka Ani portalowi Jastrząb Post.

Obecnie dziennikarka spodziewa się drugiego dziecka z nowym partnerem, Janem Bazylem. Ciąża bardzo jej służy. Na Instagramie gwiazdy znaleźć możemy mnóstwo zdjęć z podróży w stanie błogosławionym. Wendzikowska podzieliła się również projektem pokoju nowego potomka. Spójrzcie tylko na te zdjęcia. Płeć dziecka jest już najwyraźniej znana 😉 Widać, że Ania bardzo lubi odcienie szarości i stonowane, spokojne barwy. Wnętrza w tych kolorach sprzyjają relaksacji i odprężeniu. Całość wygląda gustownie i przytulnie. Jesteśmy na tak.

Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska
Anna Wendizkowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Stare zdjęcie Kory z synem podbija internet. Zostało znalezione w archiwum
  2. Aneta Zając pokazała przerażające zdjęcie. Co się stało?
  3. Legendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]

źródło: plotek.pl

 

 

Poprzedni artykułStare zdjęcie Kory z synem podbija internet. Zostało znalezione w archiwum
Następny artykułJulia Wieniawa zarobi DWA MILIONY na reklamowaniu butów
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.