Weronika Marczuk i Cezary Pazura pobrali się w 1995 roku, jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Po rozwodzie aktor skłonił ją nawet do powrotu do panieńskiego nazwiska. Co teraz robi była żona Pazury? Jej życie niedawno wywróciło się do góry nogami!

Marczuk i Pazura byli małżeństwem w latach 1995-2007. Po kilku latach od rozwodu Weronika wróciła do nazwiska panieńskiego. Od dawna nie utrzymuje już kontaktów z byłym mężem, za to odnosi sukcesy zawodowe oraz cieszy się późnym macierzyństwem.

Co obecnie robi Weronika Marczuk?

W ostatnich latach w życiu Weroniki Marczuk zaszło sporo zmian. Największa z nich to narodziny córki Anny, która przyszła na świat 17 stycznia 2020 roku. Warto dodać, że kobieta miała wtedy 48 lat.

Córka Ania jest owocem miłości Weroniki Marczuk i mężczyzny, o którym wiadomo niewiele, poza tym, że jest Polakiem, a kobieta jest z nim związana od 2012 roku. Dziewczynka jest oczkiem w głowie mamy, która tak mówiła o niej w rozmowie z magazynem Viva!:

Teraz dużo lepiej rozumiem, dlaczego matki uważają, że ich dziecko jest niezwykłe i tak bardzo są z dziećmi związane. Nigdy bym nie uwierzyła, że taka malutka laleczka potrafi wyczuwać każdy gest, rozpoznawać mój głos przez telefon i śpiewać, a ja mam to nawet nagrane – wyznała Marczuk.

Radość z macierzyństwa to nie wszystko, co spotkało prawniczkę i publicystkę. W listopadzie 2021 roku miała premierę jej kolejna książka. Album „O!Ukraina!” powstał z okazji 30-lecia niepodległości rodzinnego kraju gwiazdy.

Książka prezentuje opowieści, przepisy kulinarne oraz obrazy, związane z Ukrainą, a także rozmowy z osobami takimi jak Jerzy Hoffman, Czesław Mozil czy Michał Piróg. Całość ma przybliżyć kulturę oraz historię naszego wschodniego sąsiada.

Weronika Marczuk z córką Anią:

Źródło: Viva!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić