Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Weronika Olbrychska. Kim jest piękna córka Zuzanny i Daniela?
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 27.01.2019 18:16

Weronika Olbrychska. Kim jest piękna córka Zuzanny i Daniela?

Weronika
Fot. instagram.com

Weronika Olbrychska. Kim jest piękna córka Zuzanny i Daniela? To dość tajemnicza postać. Mieszka poza granicami kraju, stroni od mediów, nie poszła w ślady uzdolnionych artystycznie rodziców. Czym zajmuje się na co dzień ta delikatna blondynka? Sprawdzamy!

Weronika Olbrychska z pewnością mogłaby zrobić karierę w Polsce. Wnuczka legendarnego polskiego aktora Andrzeja Łapickiego, córka nieustępującego mu w niczym Daniela Olbrychskiego oraz popularnej dziennikarki Zuzanny Łapickiej – niewiele osób może poszczycić się takim rodowodem!

Jednak w przeciwieństwie do swoich krewnych nie chciała być kolejną gwiazdą. Wyjechała z kraju, by realizować swoją pasję w Nowym Jorku. Co robi? Czy jest skonfliktowana z rodziną? Weronika Olbrychska: kim jest naprawdę? Rozwiewamy mity!

Kim jest Weronika Olbrychska?

Weronika Olbrychska przyszła na świat w 1982 roku i rok temu obchodziła trzydzieste szóste urodziny. Jak informuje fakt.pl, chociaż posiada talent artystyczny, zamiast aktorstwem zajęła się zawodowym projektowaniem mody.

Chociaż kobieta mieszka na stałe w Stanach Zjednoczonych, nie zapomniała o swoich bliskich. Utrzymywała intensywny kontakt zarówno z rodzicami, jak i dziadkami. Chętnie odwiedzała ich w Polsce, a oni rewanżowali się wizytami w Nowym Jorku.

Weronika ma także dwóch przyrodnich braci: Rafała Olbrychskiego – ze związku ojca z Moniką Dzienisiewicz-Olbrychską – oraz Victora Longo-Olbrychskiego, którego matką jest niemiecka aktorka Barbara Sukowa. Co ciekawe, Victor, podobnie jak siostra, mieszka w Nowym Jorku.

Ostatni czas musiał być niezwykle trudny dla Weroniki ze względu na śmierć jej matki Zuzanny Łapickiej-Olbrychskiej, która odeszła 20 grudnia 2018 roku po dwóch latach walki z nowotworem. Rodzice Weroniki rozwiedli się po dziesięciu latach małżeństwa, kiedy dziewczynka miała sześć lat.

Kim jest Rafał Olbrychski?

W przeciwieństwie do swojej młodszej siostry czterdziestosiedmioletni Rafał Olbrychski postanowił pójść w ślady rodziców i zajął się aktorstwem i tworzeniem muzyki.

Jego żona także nie jest anonimowa: Olbrychski ożenił się z popularną dziennikarką TV 4 Ewą Olbrychską. Z wypowiedzi aktora przytoczonych przez portal fakt.pl wynika, że jego dzieciństwo nie wyglądało zbyt szczęśliwie…

– Byłem wychowywany przez babcię i mamę, a z ojcem nie widywałem się za często, praktycznie wychowywałem się bez niego. Ciągle był zajęty pracą i różnymi kobietami. […] Nie jest tak różowo, jak wszyscy myślą. Ojciec lubi stwarzać wrażenie, że wszystko jest dobrze, że wszystko jest świetnie. Ale jeśli chodzi o życie osobiste, to jest wręcz przeciwnie.

To przykre, że Rafał Olbrychski odczuwał w młodości brak obecności Daniela. Zgodnie z podanymi informacjami, do dziś relacje ojca i syna nie wyglądają idealnie. Czy dlatego rozpadło się drugie małżeństwo aktora? O tym wiedzą tylko Daniel Olbrychski i Zuzanna Łapicka. Na szczęście Weronika Olbrychska ma dobre relacje ze swoją rodziną.

Zobacz zdjęcia rodziny Olbrychskich:

weronika olbrychska kim jest

Weronika Olbrychska: kim jest córka Daniela Olbrychskiego, jednego z najbardziej znanych polskich aktorów?

weronika olbrychska kim jest

W grudniu zeszłego roku zmarła matka Weroniki Olbrychskiej, Zuzanna Łapicka-Olbrychska.

weronila olbrychska kim jest

Daniel Olbrychski i Janusz Chabior. Poza Weroniką ma jeszcze dwoje dzieci: synów Rafała i Victora.

Rodzice Weroniki rozwiedli się, kiedy dziewczynka miała zaledwie sześć lat.

Kliknij, by zobaczyć zdjęcie Weroniki Olbrychskiej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Spódnica tiulowa. Z czym ją nosić?
  2. Imiona dla psa. NAJLEPSZE imiona dla psów i suczek
  3. Kobiety są lepszymi kierowcami niż mężczyźni? Statystyki mówią wszystko
  4. Lara Gessler w objęciach tajemniczego mężczyzny! Nagranie krąży po sieci

źródło: fakt.pl, plotek.pl