Weronika Olbrychska. Kim jest piękna córka Zuzanny i Daniela? To dość tajemnicza postać. Mieszka poza granicami kraju, stroni od mediów, nie poszła w ślady uzdolnionych artystycznie rodziców. Czym zajmuje się na co dzień ta delikatna blondynka? Sprawdzamy!

Weronika Olbrychska z pewnością mogłaby zrobić karierę w Polsce. Wnuczka legendarnego polskiego aktora Andrzeja Łapickiego, córka nieustępującego mu w niczym Daniela Olbrychskiego oraz popularnej dziennikarki Zuzanny Łapickiej – niewiele osób może poszczycić się takim rodowodem!

Jednak w przeciwieństwie do swoich krewnych nie chciała być kolejną gwiazdą. Wyjechała z kraju, by realizować swoją pasję w Nowym Jorku. Co robi? Czy jest skonfliktowana z rodziną? Weronika Olbrychska: kim jest naprawdę? Rozwiewamy mity!

Kim jest Weronika Olbrychska? 

Weronika Olbrychska przyszła na świat w 1982 roku i rok temu obchodziła trzydzieste szóste urodziny. Jak informuje fakt.pl, chociaż posiada talent artystyczny, zamiast aktorstwem zajęła się zawodowym projektowaniem mody

Chociaż kobieta mieszka na stałe w Stanach Zjednoczonych, nie zapomniała o swoich bliskich. Utrzymywała intensywny kontakt zarówno z rodzicami, jak i dziadkami. Chętnie odwiedzała ich w Polsce, a oni rewanżowali się wizytami w Nowym Jorku.

Weronika ma także dwóch przyrodnich braci: Rafała Olbrychskiego – ze związku ojca z Moniką Dzienisiewicz-Olbrychską – oraz Victora Longo-Olbrychskiego, którego matką jest niemiecka aktorka Barbara Sukowa. Co ciekawe, Victor, podobnie jak siostra, mieszka w Nowym Jorku. 

Ostatni czas musiał być niezwykle trudny dla Weroniki ze względu na śmierć jej matki Zuzanny Łapickiej-Olbrychskiej, która odeszła 20 grudnia 2018 roku po dwóch latach walki z nowotworem. Rodzice Weroniki rozwiedli się po dziesięciu latach małżeństwa, kiedy dziewczynka miała sześć lat. 

Kim jest Rafał Olbrychski?

W przeciwieństwie do swojej młodszej siostry czterdziestosiedmioletni Rafał Olbrychski postanowił pójść w ślady rodziców i zajął się aktorstwem i tworzeniem muzyki.

Jego żona także nie jest anonimowa: Olbrychski ożenił się z popularną dziennikarką TV 4 Ewą Olbrychską. Z wypowiedzi aktora przytoczonych przez portal fakt.pl wynika, że jego dzieciństwo nie wyglądało zbyt szczęśliwie… 

– Byłem wychowywany przez babcię i mamę, a z ojcem nie widywałem się za często, praktycznie wychowywałem się bez niego. Ciągle był zajęty pracą i różnymi kobietami. […] Nie jest tak różowo, jak wszyscy myślą. Ojciec lubi stwarzać wrażenie, że wszystko jest dobrze, że wszystko jest świetnie. Ale jeśli chodzi o życie osobiste, to jest wręcz przeciwnie.

To przykre, że Rafał Olbrychski odczuwał w młodości brak obecności Daniela. Zgodnie z podanymi informacjami, do dziś relacje ojca i syna nie wyglądają idealnie. Czy dlatego rozpadło się drugie małżeństwo aktora? O tym wiedzą tylko Daniel Olbrychski i Zuzanna Łapicka. Na szczęście Weronika Olbrychska ma dobre relacje ze swoją rodziną. 

Zobacz zdjęcia rodziny Olbrychskich:

weronika olbrychska kim jest
fot. instagram.com @okomotion

Weronika Olbrychska: kim jest córka Daniela Olbrychskiego, jednego z najbardziej znanych polskich aktorów?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKobiety są lepszymi kierowcami niż mężczyźni? Statystyki mówią wszystko
Następny artykułOwczarek australijski. Najmądrzejszy pies świata
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.