Weronika Rosati została pozwana przez byłego partnera. To dalszy ciąg głośnej sprawy i odpowiedź mężczyzny na publiczne oskarżenia z ust gwiazdy. Miał dosyć tych pomówień publicznych — zdradza przyjaciel Roberta Śmigielskiego w rozmowie z Super Expressem.

Ojciec 2-letniej córki znanej aktorki wniósł przeciwko niej akt oskarżenia. Odkąd Weronika Rosati na łamach prasy wyznała, że mężczyzna stosował wobec niej przemoc, trwa sądowa batalia w sprawie alimentów i kontaktów z dzieckiem. Teraz na wokandę trafia kolejna sprawa.

Weronika Rosati pozwana

Od miesięcy media śledzą relacje pomiędzy Weroniką Rosati, a jej byłym partnerem Robertem Śmigielskim. Aktorka wyznała, że mężczyzna miał podnosić na nią rękę i oszukiwać w sprawie ilości posiadanych przez niego dzieci. Teraz gwiazda M jak miłość walczy o alimenty i zmianę nazwiska córki. Okazuje się, że jej były partner także postanowił wytoczyć jej proces.

weronika rosati
fot. screen YouTube Plejada

– W imieniu dr. Śmigielskiego kieruję prywatny akt oskarżenia z art. 212 kk przeciwko Weronice R. Opiera się on na nagraniu rozmowy (po narodzinach dziecka), z której jasno wynika, że oskarżona miała pretensje do partnera nie o rzekomą przemoc, lecz o to, że nie rozwiódł się z żoną – powiedziała mecenas Barbara Giertych w rozmowie z Super Expressem.

Jak podkreśla pani adwokat, ona i jej klient nie będą domagać się kary więzienia dla Weroniki Rosati, ale prac społecznych. Najczęściej wiąże się to z pracami w domach opieki społecznej lub pomoc w utrzymaniu czystości miasta.

Kim jest Robert Śmigielski?

Robert Śmigielski jest ortopedą, specjalistą medycyny sportowej. Ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie. W 2001 roku jako pierwszy w Polsce dokonał przeszczepu łąkotki przyśrodkowej. Był lekarzem wielu gwiazd takich jak Otylia Jędrzejczak, Justyna Kowalczyk czy Anita Włodarczyk. Zarzuty Weroniki Rosati znacznie wpłynęły na jego wizerunek.

Robert miał dosyć tych pomówień publicznych, które nie tylko raniły jego, ale i jego najbliższych, co sprawiało mu psychiczny ból. Postanowił bronić siebie oraz swoich najbliższych — zdradził przyjaciel ortopedy w rozmowie z Super Expressem.

weronika rosati
fot. screen YouTube Super Express

Gwiazda M jak miłość i uznany lekarz poznali się w 2016 roku. Rok później oczekiwali przyjścia na świat swojego dziecka. Para rozstała się w 2018 roku. Weronika Rosati poinformowała, że mężczyzna ma ośmioro dzieci z czterema kobietami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rossmann bije na alarm. Pod żadnym pozorem na odpowiadajcie na SMS | BiznesINFO
  2. Kobieta w sklepie zaczepiła matkę z małym dzieckiem. Wyszeptała do niego: „pożegnaj się z mamusią”
  3. Beata Kozidrak wyjawiła smutną tajemnicę. To bardzo przykre
  4. Anja Rubik w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim „Prezes uważa, że edukacja seksualna to demoralizacja dzieci”
  5. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje
  6. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor

Źródło: Super Express

Poprzedni artykułJak się ubrać na urodziny do szkoły? Postaw na klasykę
Następny artykułCórka dostała uwagę od polonistki. Gdy mama ją przeczytała, aż się w niej zagotowało
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.