Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media podają, że Robert Śmigielski usłyszał zarzuty „fizycznego i psychicznego znęcania się” nad Weroniką Rosati
Marta Kulik
Marta Kulik 07.12.2019 16:07

Media podają, że Robert Śmigielski usłyszał zarzuty „fizycznego i psychicznego znęcania się” nad Weroniką Rosati

weronika rosati
fot. screen YouTube Plejada

Weronika Rosati w styczniu złożyła doniesienie na policję. Jak informuje Fakt, jej były partner usłyszał już zarzuty dotyczące fizycznego i psychicznego znęcania się. Robertowi Śmigielskiemu grozi kilka lat pozbawienia wolności. Znany lekarz przedstawił własną wersję przebiegu relacji z aktorką.

Po dwóch latach związku Weronika Rosati odeszła od partnera. W wywiadzie dla Wysokich Obcasów wyznała, że w domu dochodziło do przemocy. Ojciec jej córki miał ją wielokrotnie uderzać i znęcać się psychicznie. Robert Śmigielski wszystkiemu zaprzecza.

Weronika Rosati: były partner aktorki z zarzutami

Jak ustalił Fakt, Robert Śmigielski usłyszał zarzut znęcania się, ale nie przyznaje się do winy. Przesłuchanie trwało sześć godzin. Znany ortopeda poprosił media, aby używały jego pełnego nazwiska i zgodził się na publikowanie wizerunku.

-Prokurator ogłosił Robertowi Ś. zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad pokrzywdzoną. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i przedstawił własną wersję przebiegu relacji z pokrzywdzoną. Będzie kontynuował składanie wyjaśnień na kolejnym wyznaczonym terminie przesłuchania – w rozmowie z Faktem powiedział prokurator Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Weronika Rosati jakiś czas temu wyznała, że Robert Śmigielski miał ją uderzać w twarz i rękę, również wtedy kiedy była w ciąży, a później, gdy trzymała dziecko na rękach. Lekarz od samego początku zaprzeczał oskarżeniom byłej partnerki.

Robert Śmigielski zaprzecza

Robert Śmigielski sam nie udzielił komentarza w sprawie przedstawionych mu zarzutów, ale jego prawnik przekonywał, że zeznania Weroniki Rosati nie są prawdziwe, co ma zostać wykazane już niebawem.

-Przez panią Rosati zostały podane nieprawdziwe informacje. W czasie najbliższych planowanych czynności wykażemy, że wszystkie zarzuty stawiane są bezpodstawnie. Mam nadzieję, że doprowadzimy ją do odpowiedzialności za złożenie nieprawdziwych zeznań w prokuraturze – powiedział Faktowi obrońca Roberta Śmigielskiego.

W przeszłości lekarz zapewniał, że nigdy nie uderzył byłej partnerki. Przyznał jednak, że w domu dochodziło do wielu kłótni. Aktorka na razie nie odniosła się do obecnej sytuacji byłego partnera, ale w mediach społecznościowych publikuje medialne informacje na ten temat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

weronika rosati

Aktorka i jej były partner od miesięcy przedstawiają różne wersje zdarzeń.

Weronika Rosati

Gwiazda wyznała, że była bita.

weronika rosati

Robert Śmigielski jest ojcem jej córki Elizabeth.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Kim jest partner Ewy Wachowicz? Był uczestnikiem „Must Be The Music”
  3. Nie żyje gwiazdor „Przyjaciół”. Uwielbiany aktor zmagał się z poważną chorobą
  4. Anna Maria Jopek zagrała w kultowym serialu ”Wikingowie” Wielki międzynarodowy sukces
  5. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać

Źródło: fakt.pl