Weronika Rosati: brat aktorki to prezes popularnej sieci sklepów. Dogaduje się z siostrą? Mało kto wie, że gwiazda ma rodzeństwo, podobno jednak łączy ich bliska więź. 

Bracia i siostry gwiazd często wolą trzymać się z dala od błysków fleszy, tak też jest w przypadku brata Weroniki Rosati. Mają zupełnie inne zainteresowania i kariery, jednak podobno są ze sobą bardzo blisko. Weronika Rosati: brat aktorki rzadko się z nią pokazuje. Czym zajmuje się na co dzień?

Kim jest brat Weroniki Rosati?

Marcin Rosati jest starszy od swojej siostry aż o 12 lat! Ma 46 lat, a na swoim koncie już wiele sukcesów. To absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Swoją karierę zawodową rozpoczął w bankowości, jednak szybko zwrócił się ku handlowi i odnosi na tym polu ogromne sukcesy! Od lat związany jest z firmami zajmującymi się produkcją elektroniki, takimi jak Philips czy Samsung. Obecnie jest prezesem zarządu grupy MediaMarktSaturn, która odpowiada za znane sklepy z elektroniką. Choć ich ścieżki zawodowe znacznie się od siebie różnią, rodzeństwo znakomicie się ze sobą dogaduje!

Weronika Rosati: brat to dla niej bliska osoba

Choć rodzeństwo nie afiszuje się raczej swoją relacją, Weronika Rosati wielokrotnie opowiadała w wywiadach o swoim bracie. Brak ich wspólnych zdjęć w internecie wynika ze skrytej natury Marcina: mężczyzna jest skupiony na swojej karierze i rodzinie. Wraz z żoną wychowuje 23-letnią córkę i 10-letniego syna. Lubi także trenować piłkę nożną i jest wielkim miłośnikiem Warszawy. 

Weronika Rosati: brat jest dla niej bardzo ważną osobą. W wywiadach aktorka wielokrotnie przyznawała, że Marcina traktuje jak swojego mentora! Brat pomógł jej w podjęciu wielu ważnych życiowych decyzji. Po jego pomoc sięgała szczególnie często, gdy mieszkała poza granicami Polski. 

–  Zapytałam brata o opinię na temat Ojca Mateusza. Na szczęście Marcin oglądał tę produkcję. Powiedział, że jest fajna i że powinnam w niej zagrać. Dla niego to zrobiłam! – cytuje wypowiedź gwiazdy viva.pl.

Aktorka musi naprawdę ufać bratu, jeśli prosi go o pomoc w decyzjach zawodowych! Dobrze wiedzieć, że gwiazda ma tak wielkie wsparcie w najbliższej rodzinie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

weronika rosati: brat
instagram.com/weronikarosati

Weronika Rosati: brat jest dla niej bardzo ważną osobą i mentorem.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDominika Gwit w filmie „Galerianki”. Zagrała nastolatkę, która szuka sponsora
Następny artykułIle zarabia Antek Królikowski? Tabloid podaje, że Wieniawa OSIEM razy więcej
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.