Weronika Rosati: dziecko gwiazdy posiada naprawdę oryginalne imię! W 2017 roku na świat przyszło pierwsze dziecko 34-letniej aktorki.  Nie tylko imię bobasa zaskoczyło wszystkich, ale również fakt, że ojcem dziecka jest znany polski lekarz. Jak Weronika Rosati nazwała swoją córkę i kto jest jej ojcem? 

Weronika Rosati: dziecko aktorki jest niekwestionowanym oczkiem w jej głowie. Jak sama wspomina, narodziny córeczki to najlepsza rzecz, jaka jej się kiedykolwiek przytrafiła. Jesteście ciekawi jak nazywa się uroczy bobas i kto jest ojcem dziecka Rosati? W takim razie zapraszamy do lektury.

Weronika Rosati: dziecko gwiazdy nosi unikatowe imię

Pod koniec 2017 roku gwiazda urodziła córeczkę, której nadała imię Elizabeth. Wiele osób spekuluje, iż wybór ten był inspirowany światową ikoną Elizabeth Taylor. Przyglądając się bliżej tej teorii, faktycznie można dostrzec wiele argumentów, które ją potwierdzają. Rosati znana jest z prostego, kobiecego stylu, którego elementy od razu przywołują na myśl znaną z roli Cleopatry aktorkę. 

Ojciec dziecka Weroniki Rosati

Weronika Rosati: dziecko oprócz wyjątkowego imienia ma również wyjątkowego tatę. Aktorka i jej partner, Robert Śmigielski (52 l.) spotykali się ze sobą dwa lata. Śmigielski, z zawodu lekarz ortopeda, rozkochał w sobie piękną aktorkę. Niestety, obowiązki, praca i rozbieżne podejście do fundamentalnych kwestii sprawiło, że para zdecydowała się rozstać. Choć mówi się, że przebiegło ono w przyjaźni, rodzice Elizabeth nie zawsze są w stanie się ze sobą porozumieć. 

Samotna matka

Rosati bardzo przeżyła rozstanie z ojcem swojej córki. Na daną chwilę Weronika bardzo dobrze sobie radzi jako świeżo upieczona mama. Życzymy jej powodzenia w opiece nad małą Elizabeth!

Weronika Rosati: dziecko. ZOBACZ ZDJĘCIA:

Weronika Rosati: dziecko
instagram.com weronikarosati

Weronika Rosati to znana polska i zagraniczna aktorka. Ikona stylu zachwyca pięknym, młodym wyglądem! Lubiana przez innych celebrytów często gości w programach telewizyjnych.