Weronika Rosati oskarża Śmigielskiego o przemoc w wywiadzie dla Wysokich Obcasów. Aktorka w rozmowie z Magdaleną Środą odważyła się na szokujące wyznanie: Gdy znów mnie uderzył, zadzwoniłam po ojca.

W Wysokich Obcasach ukazał się szokujący wywiad z Weroniką Rosati. Aktorka wyznała w nim, że jest ofiarą przemocy domowej. Według słów gwiazdy, Robert Śmigielski dopuścił się wobec niej wielokrotnych aktów przemocy. Weronika Rosati rozstała się z nim w 2017 roku.

Weronika Rosati była ofiarą przemocy?

Wywiad w Wysokich Obcasach wywołał prawdziwy szok. Weronika Rosati wyznała w nim, że powodem rozstania z ojcem jej dziecka była przemoc, której doświadczyła z jego strony. Na pytanie, dlaczego postanowiła ujawnić światu swoją prywatną historię, odpowiedziała, że powodem jest gniew. Para rozstała się pod koniec 2017 roku, jednak dopiero teraz Rosati podaje powody rozstania.

– Bo nie chciałam, by moja córka miała zwichniętą psychikę, bo nie chciałam, by patrzyła na mamę, która jest pozbawiona poczucia własnej wartości, chęci życia, godności. Upodlona. Nie chciałam, żeby była świadkiem przemocy – powiedziała Magdalenie Środzie aktorka, tłumacząc powody rozstania.

Weronika Rosati: Robert Śmigielski stosował wobec niej przemoc?

Zdaniem aktorki, Robert Śmigielski, który jest znanym lekarzem, miał się nad niż znęcać na przeróżne sposoby, nie tylko fizycznie. Jako powody przemocy aktorka podaje zazdrość i chęć kontrolowania jej życia. Twierdzi, że ma świadków oraz dowody, sprawa została także przekazana policji.

– Nie wiem, która [forma przemocy była] najgorsza, ale wiem, że nie mogłam i nie mogę uporać się, mimo upływu prawie roku od rozstania, z upokorzeniem, któremu byłam poddawana przez długi czas. Od pewnej chwili właściwie każdego dnia – wyznała Weronika Rosati.

– Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem gdy trzymałam córeczkę na rękach (…) O przemocy milczałam, ale mniej ze strachu, bardziej ze wstydu. Myślałam: wszyscy powiedzą, że Weronice znów się nie udało, kolejny facet, kolejna porażka! Nie chciałam porażek. Poza tym byłam zakochana, wierzyłam w przemianę. Każda kobieta wierzy, prawda? – powiedziała aktorka w szokującym wywiadzie.

Sam Robert Śmigielski nie skomentował jeszcze sprawy. 

weronika rosati
youtube.com @Magazyn Gala

Szokujące wyznanie Weroniki Rosati ukazało się w magazynie Wysokie Obcasy. Aktorka oskarżyła byłego partnera o przemoc.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kim jest Marcin Figurski, mąż Agaty Kuleszy? Para się rozwodzi
  2. Edyta Górniak spisała testament? Wzruszające wyznanie gwiazdy: „Myślę o śmierci”
  3. Krystyna Pawłowicz w mocnych słowach o gejach. Gwiazdor TVN jej odpowiada!
  4. Brytyjska rodzina królewska opublikowała oficjalne oświadczenie. Sprawy zaszły zdecydowanie za daleko

źródło: kobieta.wp.pl

Poprzedni artykułKrystyna Pawłowicz w mocnych słowach o gejach. Gwiazdor TVN jej odpowiada!
Następny artykułKatarzyna Dowbor kończy dziś 60 lat. Zobaczcie, jak zmieniła się przez lata
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.