Weronika Rosati ma powody do radości — wygrała sprawę o opiekę nad córką! Aktorka i jej były partner, Robert Śmigielski, od kilku miesięcy toczą ze sobą sądową batalię. Dzisiaj odbyła się rozprawa, na której zapadł wyrok w sprawie uregulowania władzy rodzicielskiej nad małoletnią Elizabeth. 

Dziś odbyła się rozprawa sądowa pomiędzy Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim. Dotyczyła uregulowania władzy rodzicielskiej i określenia zasad sprawowania opieki nad ich córką, Elizabeth. Aktorka twierdzi, że mężczyzna nie jest zainteresowany kontaktem z małą. Śmigielski stanowczo zaprzeczał tym słowom, sugerując, że to Rosati uniemożliwia mu kontakt z Elą. Jaki był wyrok sądu w tej sprawie?

Weronika Rosati wygrała sprawę sądową 

Sąd powierzył władzę rodzicielską Weronice Rosati i jednocześnie ograniczył władzę rodzicielską ojca, Roberta Śmigielskiego. Mężczyzna ma prawo do współdecydowania o istotnych sprawach córki, a także prawo do uzyskania informacji na temat sytuacji Elizabeth, w tym miejsca pobytu i stanu zdrowia. 

Aktorka podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zamieściła zdjęcie z córeczką i opatrzyła je szczegółowym opisem dotyczącym sprawy sądowej:

Dziś zapadł wyrok sądu w sprawie opieki nad moją córeczką (…) całkowita opieka została przydzielona mi matce częściowo ograniczając ją ojcu tak jak wnioskowałam. Ma on prawo do wizyt w mojej obecności i kuratora. Nie mam zakazu wyjazdu z dzieckiem, miejsce pobytu dziecka jest przy matce, gdziekolwiek jestem — napisała aktorka na swoim Instagramie

Weronika Rosati jest zobowiązana do informowania byłego partnera i ojca dziecka o miejscu pobytu córki, wraz ze wskazaniem adresu. Aktorka powinna informować Śmigielskiego o zamiarze wyjazdu z Polski. 

Wszystko dla córki

Gwiazda przyznała również, że stres związany z walką o dobro córki był dla niej ogromny, a wyrok sądu bardzo ją ucieszył. Weronika Rosati zaznaczyła, że to dla niej bardzo ważny dzień. Instagram aktorki zalała fala gratulacji, do której z radością się przyłączamy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

weronika rosati
instagram.com @weronikarosati

Weronika Rosati wygrała sprawę o opiekę nad córką. 

1
2
3
Poprzedni artykułPlebiscyt ”Serce dla Zwierząt” za nami! Kto w tym roku otrzymał statuetkę?
Następny artykułJustyna Steczkowska miała śmierć kliniczną. Jako dziecko uległa poważnemu wypadkowi