Wesele Martyny Wojciechowskiej tuż tuż? Wiele wskazuje na to, że ten wyjątkowy dzień nadchodzi wielkimi krokami! A może już nadszedł? Podróżniczka opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej i zamieściła wymowny podpis. Zaskoczeni fani już składają gratulacje!

Martyna Wojciechowska zdradziła, że jej wesele odbędzie się już niebawem? A może jest już po ceremonii? Gwiazda od pewnego czasu jest w poważnym związku, a internauci są przekonani, że Martyna szykuje się do ślubu, ale część z nich ma inną teorię.

Wesele Martyny Wojciechowskiej już niebawem?

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie w sukni ślubnej, która odsłania spory tatuaż na jej plecach. Na jej głowie pojawił się welon, a gwiazda podpisała fotografię w wymowny sposób.

Nadchodzi nowe… – czytamy na jej Instagramie.

Czy w ten sposób Martyna poinformowała, że już niedługo powie tak? Fani przesyłają gratulacje, ale część z nich jest ostrożna. Wielu internautów sugeruje, że suknia może mieć związek z programem Kobieta na krańcu świata, którego nowe odcinki już niebawem pojawią się w telewizji.

Z kim jest Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska jest z Przemysławem Kossakowskim. Para miała poznać się na planie Dzień dobry TVN. Jakiś czas temu media donosiły, że mężczyzna wprowadził się mieszkania Martyny na warszawskim Żoliborzu.

-Martynie nie zaimponujesz szaleństwem, bo na swoim koncie ma ich więcej. Nie zaimponujesz szybką jazdą samochodem, bo zrobi to lepiej. Jeżeli więc można jej czymś zaimponować, to byciem obok tak, żeby była pewna, że zawsze może na mnie liczyć — mówił Przemysław dla Twojego Stylu.

Przemysław Kossakowski jest podróżnikiem, na antenie TTV poprowadził dwa swoje programy Kossakowski. Szósty zmysł i Kossakowski. Inicjacja. Dziś jest jedną z największych gwiazd stacji, ale wcześniej nie był związany z mediami i jak sam przyznaje, pracował dorywczo w wielu miejscach na świecie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

WESELE
facebook.com/martyna.world

Od 2018 roku Martyna Wojciechowska jest związana z podróżnikiem Przemysławem Kossakowskim.

Poprzedni artykułHusky leżał w wannie i nie chciał z niej wyjść. Gdy właściciel poprosił go, by się podniósł, pies miał jedną odpowiedź
Następny artykułWeronika: „Mam 23 lata i 280 tysięcy długu. Nie wiem, co mam zrobić”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.