Wesele zostało zakończone w najbardziej spektakularny sposób. Na uroczystości niespodziewanie zagrał legendarny piosenkarz. Gwiazdor pojawił się w eleganckim stroju i miał dla młodej pary wyjątkowy prezent!

Pewna para z Wielkiej Brytanii nie miała pojęcia, że w najważniejszym dniu ich życia poznają jedną z największych gwiazd światowej muzyki! Na ich wesele przybył sam Rod Steward! Wręczył im coś, co jeszcze bardziej ich zaskoczyło.

Wesele z wielką gwiazdą

Jeszcze przed ślubem Sharon i Andrew przeżyli prawdziwy koszmar. Biuro turystyczne Thomas Cook zbankrutowało tuż przed ich wylotem do Las Vegas i byli pewni, że całą uroczystość trzeba będzie odwołać, a dzień, w którym mieli się pobrać, spędzą w domu. Z pomocą przyszły linie lotnicze, które zorganizowały lot młodej parze i kilkunastu gościom. Wszyscy szczęśliwie dotarli na miejsce.

wesele
telegraph.co.uk

To nie był jednak koniec niespodzianek. Uroczystość miała odbyć się w Caesars Palace, luksusowym hotelu ze słynnym kasynem. W takim miejscu może zdarzyć się wszystko, nie jest też tajemnicą, że gwiazdy uwielbiają takie miejsca. Zwykle jednak spędzają czas na rozrywce. Okazało się, że dyrekcja Caesars Palace, chcąc wynagrodzić nowożeńcom cały stres, zapewniła im niespotykaną atrakcję. Na weselu zjawił się Rod Steward, który wszedł, śpiewając jedną ze swoich piosenek!

Co dać w prezencie ślubnym?

W prezencie ślubnym można dać pieniądze, dobre wino, kwiaty, elegancką zastawę, drogi sprzęt czy spersonalizowane gadżety. Rod Steward nie zamierzał jednak wręczać typowego prezentu. Tuż po tym, jak dał krótki, ale spektakularny występ, wręczył młodej parze bilety na swój koncert!

– Rod Stewart właśnie pojawił się na naszym weselu i zaśpiewał dla mojej żony! Nie mogę uwierzyć w to, co wydarzyło się w ostatnim tygodniu, a teraz to wszystko skończyło się takim sukcesem. Dziękuję Rod, że sprawiłeś, że nasz wymarzony ślub stał się absolutnie historycznym wydarzeniem. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć cię w piątek — pisał pan młody na Twitterze.

wesele
huffpost.com

Niewiarygodną historię opisują media z całego świata, a internauci są zachwyceni przygodą, jaka spotkała młodą parę. 74-letni muzyk kolejny raz zrobił ogromne wrażenie na swoich fanach, którzy tak jak świeżo upieczone małżeństwo, nigdy nie zapomną jego wyjątkowego gestu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hitowy produkt wraca do Lidla. 12 października sklepy przeżyją oblężenie
  2. Panna młoda miała powody, żeby być zła. Podczas ślubu teściowa przekroczyła wszystkie granice
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Dziennikarze znaleźli oprawcę znanej aktorki. To znana osobistość ze świata filmu
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań
Poprzedni artykułJak się ubrać żeby spodobać się chłopakowi? Poczuj się w zgodzie ze sobą
Następny artykułMiranda Kerr URODZIŁA. Zdradziła płeć trzeciego dziecka
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.