Wesele to wyjątkowa uroczystość, która wymaga nienagannej prezencji. O ile para młoda nie zarządziła inaczej, wypada, aby każdy zaproszony gość pojawił się na nim ubrany w eleganckie, stosowne do sytuacji odzienie. Ta para musiała jednak zmierzyć się z trudnymi realiami. Wygląd jednego z gości komentowali niemalże wszyscy.

Przyszli małżonkowie nie sądzili, że ich wesele zostanie zepsute przez tak głupi wybryk jednego z gości. Pani młoda swoją historią postanowiła podzielić się w Internecie, gdzie nikt nie krył oburzenia. 

Eleganckie wesele

Niektórzy ludzie zazwyczaj nie zwracają uwagi na takie rzeczy jak ubiór, co nie jest niczym złym, dopóki nie wpływa jednoznacznie na osoby wokół. Jednak mężczyzna, który pojawił się na weselu w japonkach i krótkich spodenkach wykazał się całkowitym brakiem szacunku wobec pary, której zależało na eleganckiej uroczystości.  

– Jestem przekonana, że miał dużo lepszych ubrań, ale uznał, że na tę okazję najlepsze będą krótkie spodenki i japonki. Płakać mi się chce, bo straciłam mnóstwo energii na to, aby wszystko było ładne i schludne – napisała panna młoda na grupie na Facebooku That’s it, I’m wedding shaming.

  1. Matka weszła do kuchni i zobaczyła męża ze swoją małą córką. Zamarła, nie mogła uwierzyć własnym oczom
  2. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach
  3. Zobaczyłeś czarną kropkę na dłoni innego człowieka? Reaguj natychmiast, prawda jest porażająca

Zniesmaczona panna młoda

Kobieta stwierdziła, że najwidoczniej powinna była poinformować o stosownym ubiorze i o tym, by goście nie zapomnieli, że jednak ślub to uroczystość dość podniosła. Czy aby na pewno? Każdy przecież wie, że para młoda wkłada wiele energii i pieniędzy w to, aby ten dzień był niezwykły.

Czasem jednak trafi się ktoś, kto celowo będzie chciał zepsuć tę uroczystość. Pod historią kobiety na Facebooku zawrzało. Wielu napisało, że kolega pary młodej jest bezczelny i zrobił to celowo. Są jednak i tacy, którzy specjalnie na ten dzień przechodzą duże metamorfozy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wesele
Fot. facebook.com

Mężczyzna zepsuł wesele swoim wyglądem.

wesele
Fot. facebook.com

Pani młoda nie ukrywała zażenowania.

wesele
Fot. facebook.com

Swoją historią podzieliła się w Internecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zadziwiające sceny w Gościu Wiadomości. Prowadząca kompletnie się nie spodziewała, nerwowo przerwała rozmowę
  2. Najgorszy możliwy scenariusz się potwierdził. Służby ogłosiły, chodzi o Polkę
  3. Mała dziewczynka została otoczona przez 6 pitbulli. Chwilę później stała się najbardziej niewiarygodna rzecz
  4. Wielkie zmiany w nowym „Mam Talent”. Widzowie pożegnają się z jednym z jurorów, nie są zadowoleni
  5. Pamiętacie największego przystojniaka Eurowizji? Alexander Rybak od 11 lat bardzo cierpi, smutna prawda ujrzała światło dzienne
  6. Wielkie święto w rodzinie Adama Małysza. On i żona przekazali wspaniałą informację, fani ślą gratulacje

Źródło: webniusy.com

 

Poprzedni artykułDramat w rodzinie Pascala Brodnickiego. Gwiazdor TVN w żałobie, stracił najbliższą osobę
Następny artykułRafał Trzaskowski pokazał intymne zdjęcie. Nikt się nie spodziewał, nagle po prostu je wyjął
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.