Wesele Martyny Wojciechowskiej oraz Przemka Kossakowskiego odbyło się w niewielkim gronie, oraz w tajemnicy przed mediami. Para niedawno opublikowała ślubne zdjęcia, a do sieci trafiło nawet nagranie z ich pierwszego tańca. Nie zabrakło wielu łez wzruszenia oraz czułych, pełnych miłości spojrzeń. Pozostało nam życzyć im wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Wesele dwóch sławnych podróżników, podobnie jak i zaręczyny, odbyły się bez szumu medialnego, nikt nie wiedział kiedy i gdzie para powie sobie „tak”. Teraz do sieci trafiło nagranie z ich pierwszego tańca, internauci są zachwyceni.

Wesele: pierwszy taniec Martyny Wojciechowskiej oraz Przemka Kossakowskiego

Niedawno informowaliśmy, że para popularnych podróżników wzięła ślub. Uroczystość odbyła się w małym, kameralnym gronie, na imprezie nie mogło zabraknąć ich przyjaciół, w tym dyrektor programowej TTV. Wczoraj na media społecznościowe małżonków trafiły zdjęcia z sesji ślubnej, można również podziwiać ich nagranie z pierwszego tańca. Internauci są zachwyceni, nie mogą nacieszyć się ich szczęściem.

Krótki filmik pojawił się na relacji Przemka Kossakowskiego na Instagramie, a wideo szybko umieścił w poście portal jastrzebpost.pl. Para wolno obraca się w rytm piosenki Pink Try. Podczas tego emocjonalnego momentu z ich twarzy, można odczytać prawdziwe i szczere uczucie, a w oczach Martyny błyszczą łzy wzruszenia.

  1. Polska znowu zamknie granice? Ministerstwo zabrało głos, już wszystko jasne
  2. Fani „M jak Miłość” zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości
  3. Fani Krawczyka zdruzgotani, artysta już żegna się ze wszystkimi. „Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru”

Zaręczyny Martyny Wojciechowskiej z Przemkiem Kossakowskim

Para jest ze sobą od 2018 roku, jednak przez długi czas ukrywali swój związek przed mediami oraz rozgłosem. W sierpniu 2020 roku podróżniczka przyznała publicznie, że na początku 2019 roku Przemek się jej oświadczył, a ona go przyjęła.

— Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić — napisała wtedy na Instagramie.

Jeszcze raz pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Dużo miłości, cierpliwości i wytrwałości! A wy czego im życzycie?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl)

Do sieci trafił filmik z pierwszego tańca Martyny Wojciechowskiej oraz Przemka Kossakowskiego.

wesele
fot. instagram.com/martyna.world

Para niedawno wzięła ślub.

wesele
fot. instagram.com/martyna.world

Zaręczyli się na początku 2019 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyszło na jaw. Po 4 latach u owczarka odkryto chipa, ale tożsamość opiekuna wprawiła wszystkich w osłupienie
  2. Już pewne. Znów potrzebne będą paszporty, aby przekroczyć granicę. Polaków czekają wielkie zmiany
  3. Agata: „Byłam u ginekologa i myślałam, że się rozpłaczę. Nie spodziewałam się, że usłyszę od niego podobne słowa”
  4. Pamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Kobieta zauważyła na swoim ciele niewielkie wklęśnięcie. Diagnoza okazała się druzgocącą, teraz ostrzega innych
  6. 4-latka napisała list do nieba z pytaniem, jak ma się jej pies. 3 dni później mama była świadkową zdumiewającego zdarzenia

Źródła: jastrzabpost.pl, instagram.com, plotek.pl

 

Poprzedni artykułPamiętacie? Dziś wciąż można kupić perfumy „Być może”
Następny artykułTVP przekazało tragiczną wiadomość. Zmarł uwielbiany polityk, miał tylko 43 lata. Wiceminister zabrała głos
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.