Wesele to dla wielu osób jeden z najważniejszych dni w życiu. Właśnie na tej imprezie, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Zazwyczaj, państwo młodzi dokładają wszelkich starań, aby wszyscy zaproszeni goście bawili się doskonale. Bywają niestety takie sytuacje, że ktoś na weselu może bawić się nawet za dobrze. Wtedy również okaże się ono totalną klęską!

Jak doskonale wiemy, na weselach zdarza się przeważnie wiele mniej lub bardziej śmiesznych sytuacji, które na długo pozostają później w naszej pamięci. Czasami jednak nawet najpiękniejsze wesele może przemienić się w niekontrolowaną porażkę.

Wesele zapowiadało się naprawdę elegancko

To wesele miało być jak z bajki. Oczywiście, nie mogło zabraknąć na nim także alkoholu. W końcu dla wielu osób to bardzo ważne, by wznieść toast za młodą parę!

wesele
fot. Screen youtube.com,
savagemyth

Pewnej kobiecie jednak zbyt mocno posmakowały mocne trunki, o które zadbała młoda para. Koleżanka panny młodej wypiła kilka drinków za dużo i w ostateczności sytuacja zupełnie wymknęła się spod kontroli.

Wesele szybko się zakończyło

Z powodu alkoholu, który lał się strumieniami, wesele bardzo szybko się zakończyło. Jeden z gości postanowił nagrać młodej parze pamiątkę z tego wielkiego dnia. Nie spodziewał się jednak, że stanie się ona hitem internetu.

Uwagę osoby nagrywającej wesele, zwróciła przede wszystkim jedna z zaproszonych kobiet. Na nagraniu można zobaczyć, że zdecydowanie przesadziła z piciem, co można zauważyć po jej odważnym tańcu. Problem zaczął się kiedy postanowiła, że zatańczy wokół rury.

wesele
fot. Screen youtube.com,
savagemyth

Cała sytuacja byłaby dosyć komiczna, gdyby nie fakt, że dziewczyna wybrała nie zwykłą rurę, a słup, który podtrzymuje namiot weselny. Skutek tego błędu był nieodwracalny. Namiot zawalił się, a przy tym poranił gości, a nawet samą pannę młodą. Brak zachowania umiaru przez jedną z uczestniczek wesela, doprowadził do jego totalnej klęski, co można zobaczyć na nagraniu.

Pamiętajmy, że wesele to wyjątkowa chwila, w którą para młoda wkłada olbrzymi nakład finansowy, a także stara się zapewnić wszystkim gościom niezapomniane wspomnienia. Ważne dlatego jest, by bawić się na nim dobrze, ale tak, by nie psuć tego dnia innym!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Ta kobieta nieźle narozrabiała!

wesele
Photo by Alasdair Elmes on Unsplash

Pamiętajmy, że w każdej zabawie należy zachować umiar!

ZOBACZ TEŻ:

  1. SGGW może mieć bardzo poważny problem. Kary mogą pójść w miliony
  2. Na pierwszy rzut oka nie nadają się na modelki. Te dziewczyny zmieniają utarte standardy piękna
  3. Jego brat ma zespół Downa. Pokazał, jak trzyma jego maleńką córkę, ciężko powstrzymać łzy
  4. „Kochanek uratował moje małżeństwo. Stałam się lepszą żoną dla męża”
  5. Napisała przy wejściu: „Tu mieszka pies z rodziną”. Nie chodziło jej o zwierzę
  6. Informacje, przez które nagła śmierć Zbigniewa Wodeckiego sprzed dwóch lat zasmuca jeszcze bardziej. Był niesamowitym człowiekiem

źródło: youtube.com

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.