Wesele w trakcie epidemii koronawirusa w Polsce będzie możliwe. Premier Mateusz Morawiecki, podczas konferencji prasowej, która miała miejsce w środę 27 maja, poinformował o wejściu w kolejny etap odmrażania. Tym samym od 6 czerwca rząd umożliwił Polakom organizację wesel i uroczystości rodzinnych do 150 osób.
 
Kiedy przyszłe pary młode pogodziły się już z faktem, że z powodu pandemii koronawirusa ich wesele będzie musiało zostać przełożone i masowo zaczęli rezerwować terminy na kolejny rok, rząd ogłosił niespodziewane wieści. Od 6 czerwca, w związku z czwartym etapem znoszenia obostrzeń, Polacy ponownie będą mogli bawić się na weselach i uroczystościach rodzinnych pod warunkiem, że nie przekroczą one 150 osób. Czy waszym zdaniem organizacja takich uroczystości w dobie pandemii to dobry pomysł?
 
wesele
Fot. Jonathan Borba, Unsplash

Czy wesele powinno być organizowane w dobie pandemii koronawirusa?

Poprzedni artykułRząd nagle wycofa się ze swojego planu? Polacy mogą być wściekli, padły nieoczekiwane słowa
Następny artykułNie żyje najstarszy mężczyzna na świecie. Dożył nieprawdopodobnego wieku
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.