Wesele w trakcie epidemii koronawirusa w Polsce będzie możliwe. Premier Mateusz Morawiecki, podczas konferencji prasowej, która miała miejsce w środę 27 maja, poinformował o wejściu w kolejny etap odmrażania. Tym samym od 6 czerwca rząd umożliwił Polakom organizację wesel i uroczystości rodzinnych do 150 osób.
 
Kiedy przyszłe pary młode pogodziły się już z faktem, że z powodu pandemii koronawirusa ich wesele będzie musiało zostać przełożone i masowo zaczęli rezerwować terminy na kolejny rok, rząd ogłosił niespodziewane wieści. Od 6 czerwca, w związku z czwartym etapem znoszenia obostrzeń, Polacy ponownie będą mogli bawić się na weselach i uroczystościach rodzinnych pod warunkiem, że nie przekroczą one 150 osób. Czy waszym zdaniem organizacja takich uroczystości w dobie pandemii to dobry pomysł?
 
wesele
Fot. Jonathan Borba, Unsplash

Czy wesele powinno być organizowane w dobie pandemii koronawirusa?

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.