Wesele, o którym jest głośno w całym kraju — Mikołaj Niemczycki wziął ślub! Syn polskich miliarderów powiedział swojej wybrance tak podczas spektakularnej uroczystości, która zgromadziła najważniejsze osobistości. Na przyjęciu bawiła się sama śmietanka, m.in. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy, a także przedstawiciele świata show-biznesu. Kim jest świeżo upieczona małżonka? Urocza szatynka stroni od rozgłosu. 

O tym ślubie będzie głośno jeszcze za kilka lat. Nawet w polskim show-biznesie rzadko zdarza się, aby ktoś wstępował w związek małżeński w podobnych okolicznościach. Wesele było jak z bajki — Mikołaj Niemczycki i jego śliczna narzeczona przysięgli sobie miłość i wierność w otoczeniu bliskich i przyjaciół. Nie uwierzycie, kto przyjął zaproszenie — na uroczystości zjawił się sam były prezydent z Pierwszą Damą! Kim jest przystojny pan młody? Pochodzi z jednej z najbogatszych polskich rodzin, a jego bratowa to prawdziwa księżniczka! 

Jak wyglądało wesele Mikołaja Niemczyckiego?

Jak informuje fakt.pl, ślub Mikołaja Niemczyckiego odbył się w czerwcu 2019 roku. Młoda para złożyła przysięgę małżeńską w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Juracie. Wesele zorganizowano w pobliskim hotelu.

Trudno znaleźć jakiekolwiek informacje na temat ślicznej panny młodej. O wybrance Mikołaja Niemczyckiego wiadomo tylko, że zaręczyła się z nim we wrześniu 2018 roku, a przyszli teściowe od początku darzyli ją wielką sympatią. W tym wyjątkowym dniu wystąpiła w klasycznej sukni écru z wycięciem na plecach. Miała także bardzo długi welon, przy którym musiały pomagać jej liczne druhny, ubrane w identyczne beżowe stroje.  

Poza liczną rodziną i znajomymi państwa młodych, na ślubie byli obecni Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy. Zaproszenie przyjęli także Jan Englert z żoną Beatą Ścibakówną i Laura Łącz. Po wyjściu z kościoła świeżo upieczeni małżonkowie wsiedli do eleganckiego auta w stylu retro. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kim jest Mikołaj Niemczycki? 

Mikołaj Niemczycki jest synem Katarzyny Frank-Niemczyckiej i Zbigniewa Niemczyckiego, pary polskich miliarderów. Według ustaleń pomponik.pl świeżo upieczony mąż to absolwent historii na angielskim Uniwersytecie Warwick. Ma 28 lat i pasjonuje się sportem.

Jak podaje portal fakt.pl, jego rodzice dysponują majątkiem w wysokości około dwóch miliardów złotych. Są właścicielami hotelu w Juracie, gdzie odbywał się ślub ich młodszego syna, wieżowca na warszawskim Mokotowie oraz firmy farmaceutycznej. Starszy z braci, Michał Niemczycki, to mąż znanej aktorki i piosenkarki — a także arystokratki — Anny Czartoryskiej. Oczywiście pary nie mogło zabraknąć na ślubie Mikołaja Niemczyckiego — zjawili się razem z dziećmi Ksawerym, Janiną i kilkumiesięcznym Antonim.

Maksymilian Niemczycki, najmłodszy z rodzeństwa, to pilot Polskich Linii Lotniczych. Z kolei Michał zdecydował się związać swoją ścieżkę zawodową z biznesem. Czy Mikołaj pójdzie w ślady jednego z braci? A może zdecyduje się na zupełnie inny zawód?

Z okazji ślubu składamy Mikołajowi Niemczyckiego oraz jego żonie serdeczne gratulacje! Musieli mieć naprawdę fantastyczne wesele

ZOBACZ ZDJĘCIA PANA MŁODEGO Z RODZINĄ:

wesele
fot. instagram.com @annaczartoryska_niemczycka

Mikołaj Niemczycki jest młodszym bratem Michała Niemczyckiego, męża Anny Czartoryskiej. 

wesele
fot. instagram.com @annaczartoryska_niemczycka

Podczas przyjęcia nie mogło zabraknąć ani aktorki, ani jej przystojnego męża. 

wesele
fot. sceen z youtube.com Cushman Wakefield

Michał Niemczycki pilnie strzeże swojej prywatności. W internecie próżno szukać wiadomości na temat jego świeżo poślubionej żony. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazda TVN kilka miesięcy temu rozstała się z mężem w atmosferze skandalu. ”Była dla mnie całym światem, a ja dla niej bankomatem”
  2. Dorota Szelągowska już po przeprowadzce. Gwiazda pochwaliła się swoim nowym lokum
  3. Karolina Szostak schudła 30 kg. Lekarz gwiazd zdradził szczegóły diety gwiazdy Polsatu
  4. Rodzinne sekrety Agaty Dudy wychodzą na jaw. „Przez lata przerażała mnie ta wizja”
  5. Masz stary dowód? Dostaniesz fortunę

źródła: fakt.pl, pomponik.pl, pl.wikipedia.org

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.