Bronisław Cieślak był legendarnym aktorem. Jednak czy dzieci artysty poszły w jego ślady? Wiemy, czym zajmują się córki i syn zmarłego aktora.

Bronisław Cieślak sam w jednym z wywiadów wspomniał, że nie sprawdził się do końca w roli ojca. Przez zawód, jaki wykonywał, często przebywał poza domem, przez co nie mógł brać czynnego udziału w wychowywaniu swoich dzieci. Stwierdził, że właśnie przez to, jego dzieci mogły podjąć takie, a nie inne decyzje dotyczące swojej przyszłości.

 – Najbardziej żałuję, że wychowałem moje dzieci przez telefon. Nie było mnie w domu, nie chodziłem na wywiadówki. Nie byłem wzorowym ojcem. Może dlatego żadne z moich dzieci nie tylko nie chciało zostać aktorem, ale nawet nie imponowało im, że byłem Borewiczem – wyznał Bronisław Cieślak w rozmowie z dwutygodnikiem „Show”.

Czym zajmują się dzieci Bronisława Cieślaka?

Choć w świecie show-biznesu dzieci aktorów czy muzyków często chcą iść w ślady swoich rodziców, to w przypadku Bronisława Cieślaka, jego dzieci wybrały dla siebie zupełnie inną drogę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Najstarsza córka aktora, która jest owocem jego pierwszego małżeństwa, skończyła rekreację i turystykę, dzięki czemu mogła rozpocząć pracę w biurze podróży. Młodsza z córek jest lingwistką i tłumaczem. Natomiast syn postanowił studiować filozofię.

 – Najstarsza córka Katarzyna skończyła rekreację i turystykę: pracuje w biurze podróży. Młodsza, Zosia jest lingwistką i została tłumaczem. Najmłodszy Janek studiuje filozofię i bardzo dobrze mu idzie – otrzymuje stypendium rektorskie – stwierdził aktor.

Choć dzieci Bronisława Cieślaka wybrały dla siebie zupełnie inne zawody niż ich tata, to bez wątpienia można stwierdzić, że odnalazły się w swoich rolach, a przecież to powinno być najważniejsze. Aby praca, którą wykonujemy, dawała nam nie tylko pieniądze potrzebne do przeżycia, ale też satysfakcję.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: natemat.pl

Poprzedni artykułJak radzić sobie z suchą skórą w okresie menopauzy?
Następny artykułJak uzyskać plażowe fale za pomocą prostownicy?