W tym roku mija 8 lat od śmierci Anny Przybylskiej. Z tej okazji zaplanowano wyjątkowy film biograficzny, poświęcony życiu zmarłej aktorki. Reżyser produkcji zdradził, kogo możemy spodziewać się przed kamerami.

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda przegrała walkę z nowotworem trzustki i odeszła 5 października 2014 roku. W tym roku powstanie biograficzny film o artystce.

Kto pojawi się w filmie o życiu Anny Przybylskiej?

Aktorka od początku swojej kariery cieszyła się niesamowitą sympatią ze strony fanów. Największą popularność zyskała dzięki rolom w serialach „Złotopolscy” oraz „Daleko od noszy”. Ludzie kochali ją za jej dystans do samej siebie i poczucie humoru. Niestety, Anna Przybylska przegrała walkę z nowotworem trzustki. Mimo podjęcia trudów leczenia nie udało jej się pokonać choroby.

Prywatnie Anna Przybylska związana była z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jasia. Najstarsza pociecha aktorki powoli idzie w ślady mamy i coraz częściej pojawia się w mediach. Oliwia Bieniuk była nawet jedną z uczestniczek programu „Taniec z Gwiazdami”.

Teraz dziewczyna udostępniła na swoim profilu na Instagramie krótki materiał video, będący zapowiedzią filmu dokumentalnego, poświęconego życiu jej mamy. Wielu zastanawia się, kto pojawi się w produkcji. Reżyser Krystian Kuczkowski postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, kogo możemy spodziewać się przed kamerami.

-W produkcji występują wszyscy bliscy i przyjaciele Ani oraz koledzy i koleżanki z planów filmowych — powiedział Krystian Kuczkowski.

Wygląda na to, że w filmie będziemy mieć szansę zobaczyć również męża aktorki oraz jej dzieci. Wiadomo również, że Jarosław Bieniuk uczestniczy w kręceniu scen do filmu poświęconego jego ukochanej, a niedawno dodał na swój profil na Instagramie zdjęcie zza kulis powstawania biografii. Premierę filmu o Annie Przybylskiej zaplanowano na 8 października 2022 roku.

Zobacz zwiastun filmu, zamieszczony w sieci przez Oliwię Bieniuk:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Opczowska nie mogła zapanować nad emocjami w „Pytaniu na śniadanie”. Wszystko tłumaczy „adrenaliną i stresem”
  2. Małgorzata Tomaszewska pokazała swoją wielką miłość. Są razem dopiero kilka miesięcy
  3. Koroniewska na łóżku szpitalnym, obok klęczy Dowbor. Do sieci trafiło poruszające zdjęcie sprzed lat

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.