Wiadomość o śmierci kultowego muzyka obiegła cały świat. Nie żyje Joey Image, były perkusista grupy Misfits. Artysta zmarł w wieku 63 lat, bezpośrednia przyczyna zgonu niestety nie jest jeszcze znana. Informacja została przekazana przez członków zespołu na oficjalnym profilu punkowej grupy Misfits. Fani muzyka są załamani, nikt nie spodziewał się tak nagłego odejścia. 

Nie żyje ceniony perkusista grupy Misfits, Joey Image. Wiadomość o śmierci mężczyzny została przekazana za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przyczyna zgonu nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, jednak jest wielce prawdopodobne, że muzyk zmarł z powodu nowotworu, który zdiagnozowano w 2016 roku. 

Nie żyje Joey Image

Wiadomość o śmierci Joeya Image’a obiegła już cały świat. Dziś rano na oficjalnym profilu zespołu Misfits, pojawiła się smutna informacja o odejściu cenionego członka grupy. Image zmarł 1 czerwca, skończywszy 63 lata. Muzyk był aktywny zawodowo do samego końca. Mimo dojrzałego wieku radził sobie świetnie i nie tracił formy podczas występów na scenie. 

Joey Image dołączył do zespołu Misfits w listopadzie 1978 roku. Brał udział w sesjach takich jak Horror Business oraz Night of the Living Dead. W 1979 roku opuścił zespół, zaraz po niezbyt udanej trasie z The Damned do Anglii. Wśród najnowszych grup, z którymi współpracował, można wymienić Evil DoersThe Hooples, Jersey Trash oraz Hollywood 77’s

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Od 6 czerwca kolejne luzowanie obostrzeń. Ministerstwo wydało komunikat
  2. Dostałeś podobnego SMS-a? Jesteś w niebezpieczeństwie, CERT Polska ostrzega
  3. Anna Mucha z partnerem. Już wiadomo, z kim spotyka się aktorka. Nie wiedziała, że robią jej zdjęcia

Kim był Joey Image? 

Joey Image od zawsze był związany z muzyką. Urodził się 5 marca 1957 roku. Przez większość swojego życia mieszkał w Nowym Jorku, następnie przeprowadził się na Florydę. Niedługo po odejściu z zespołu Misfits wziął ślub z piękną modelką Patty Mullen. Na początku nowego tysiąclecia przeniósł się do Las Vegas, jednak długo tam nie zabawił.

W 2007 roku przeprowadził się na południową część Florydy. Tam wiódł spokojne życie, aż do 2016 roku, kiedy zdiagnozowano u niego nowotwór wątroby. Być może to właśnie rak był bezpośrednią przyczyną zgonu, z którym zmagał się już ponad 4 lata. Mimo choroby wiadomość o jego śmierci była dla wszystkich zaskoczeniem. 

Składamy najszczersze kondolencję rodzinie artysty. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

wiadomość
fot. wikipedia.org/
Zzz1213

Wiadomość o śmierci kultowego muzyka obiegła cały świat, nie żyje Joey Image, perkusista zespołu Misfits

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kilkaset budynków bez ciepłej wody. Mieszkańcy nie mogą się umyć, do kiedy to potrwa?
  2. Wymiana masek co trzy godziny, rękawiczki i inne nowe ograniczenia podczas lotów pewną linią lotniczą
  3. Anna Mucha z partnerem. Już wiadomo, z kim spotyka się aktorka. Nie wiedziała, że robią jej zdjęcia
  4. Odebrano nauczycielom najważniejsze prawo? Chodzi o postawienie „nieklasyfikacji” uczniom
  5. Uważacie, że psy są podobne do swoich właścicieli? Niektóre porównania są niewiarygodne
  6. Łukasz Szumowski boi się o swoje życie? Zadziwiające doniesienia RMF FM ws. bezpieczeństwa ministra

Źródło: antyradio.pl, wikipedia.org

 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.