Aktualizacja: Tanya Roberts żyje, doszło do pomyłki

Rzecznik aktorki Mike Pingel, który sam poinformował o śmierci Roberts, w poniedziałek wieczorem przekazał, że aktorka jednak nie umarła. Jak sam z pokorą przyznaje, doszło do nieporozumienia.

Pingel wydał oświadczenie o śmierci aktorki na podstawie rozmowy z jej mężem – Lance’em O’Brienem. Najprawdopodobniej wywnioskował z niej, że Roberts odeszła.

Prawdą jest jednak, że stan aktorki jest krytyczny. Nadal przebywa na oddziale intensywnej terapii w centrum medycznym Cedars-Sinai.

Cały świat niespodziewanie obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje słynna dziewczyna Bonda, gwiazda podziwiana była również w produkcjach takich jak Różowe lata siedemdziesiąte czy Aniołki Charliego. Miała zaledwie 65 lat.

Nie żyje Tanya Roberts. Uwielbiana aktorka odeszła przedwcześnie, jeszcze przed świętami czuła się doskonale. Niestety w wigilię gwiazda straciła przytomność i trafiła do szpitala, gdzie zmarła 3 stycznia. Wiadomość wstrząsnęła fanami.

Smutna wiadomość. Nie żyje Tanya Roberts

Tanya Roberts w branży filmowej zasłynęła przede wszystkim jako dziewczyna Bonda z produkcji Zabójczy widok. Niestety, ale początek 2021 roku okazał się dla niej tragiczny.

— Jestem zdruzgotany. Była błyskotliwa i piękna. Czuję, jakby ktoś zabrał nam światło. Była najsłodszą osobą, jaką kiedykolwiek poznałem. Miała ogromne serce — w rozmowie z Hollywood Reporter powiedział przedstawiciel aktorki, Mike Pingel.

Na co dzień aktorka mieszkała w Kalifornii. Nic nie wskazywało na to, że wkrótce dojdzie do tragedii. Tanya Roberts jak zwykle wychodziła na spacer z psem, a gdy wróciła do domu, nagle straciła przytomność.

Trafiła do szpitala, gdzie podłączono ją do respiratora. Amerykańskie media donosiły, że jej stan nie poprawiał się ani na chwilę. TMZ.com podało, że tuż przed śmiercią artystka cieszyła się bardzo dobrym zdrowiem i nie skarżyła się na żadne bóle czy dolegliwości.

Była w stałym kontakcie internetowym ze swoimi fanami, z którymi organizowała wideo-czaty na żywo. Jak na razie nie wiadomo, co było przyczyna utraty przytomności oraz tak gwałtownej i nagłej śmierci.

Przedstawiciel gwiazdy zaznacza jednak, że jej śmierć nie miała związku z obecnie trwającą pandemią koronawirusa. Z pewnością już niedługo do mediów trafi informacja o oficjalnej przyczynie zgonu aktorki.

Kim była Tanya Roberts?

Tanya Roberts była amerykańską aktorką telewizyjną i filmową, modelką, i producentką filmową. Urodziła się 15 października 1955 roku w Nowym Jorku. Początkowo zyskała rozgłos jako Julie Rogers w piątym i ostatnim sezonie serialu ABC Aniołki Charliego.

Swoją karierę aktorską rozpoczęła występami w produkcjach off-broadwayowskich, takich jak: Piknik Williama Inge, Antygona Sofoklesa, Przystanek autobusowy (Bus Stop) Williama Inge i Urodzeni wczoraj (Born Yesterday) Garsona Kanina. Na ekranie zadebiutowała w dreszczowcu Ostatnia ofiara, gdzie zagrała skromną, podmiejską gospodynię domową Nancy Ulman.

Tanya Roberts zgłosiła się na casting do piątego sezonu Aniołków Charliego po tym, jak Shelley Hack odeszła z serialu ABC. Szybko okazało się, że go wygrała, pokonując ok. 2 tys. innych kandydatek do roli trzeciego aniołka jako Julie Rogers.

Niestety, ale to niejedyna smutna wiadomość, o jakiej niedawno informowaliśmy.

Zobacz zdjęcia:

wiadomość
fot. imago/United Archives/EAST NEWS

Druzgocząca wiadomość. Nie żyje Tanya Roberts, która zasłynęła jako dziewczyna Bonda.

wiadomość
fot. facebook.com/ABC7

Jak na razie przyczyny śmierci nie są znane.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: tmz.com

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl