Wiadomość o śmierci Polaka, który całe swoje życie poświęcił pomocy i ratowaniu innych, wstrząsnęła nie tylko jego bliskimi. Choć setki osób wspierały go w walce z chorobą, zbierając pieniądze na leczenie, mężczyźnie nie udało się jej pokonać. Niestety, mimo ogromnych nadziei, Krzysztof Banach, ratownik medyczny ze Słupska, zmarł.

W niedziele 2 sierpnia bliska osoba wyjątkowe mężczyzny przekazała niezwykle smutną wiadomość. Niestety, mimo walki i ogromnej determinacji setek osób, Krzysztof Banach zmarł. W mediach społecznościowych ukazały się niezwykłe słowa o ratowniku, który poświęcił swoje życie pomocy innym.

Bliscy przekazali smutną wiadomość

– Ze smutkiem i żalem chciałam poinformować, że nasz przyjaciel Krzysiek Banach odszedł od nas wczoraj wieczorem. Trudno wyrazić tutaj w słowach emocje, które temu towarzyszą. Krzyska każdy znał na swój sposób – napisała na Facebookowej grupie Daria Turowska, organizatorka zbiórki na leczenie Krzysztofa Banacha, przekazując tragiczną wiadomość. 

– Dla każdego był kimś innym… Przyjacielem, ratownikiem, kolegą z pracy… Ale zawsze wyróżniał się tym, że chciał pomóc. Niestety ta ostatnia droga okazała się dla niego zbyt trudna – wspomniała zmarłego w wyjątkowych słowach. Rodzina mężczyzny przekazała dramatyczne fakty.

  1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. Jego słowa naprawdę budzą grozę
  2. Gwiazda „M jak miłość” przeszła okropne chwile, ma traumę. Wieść o jej przykrych doświadczeniach jest zwyczajnie smutna, nikt się nie spodziewał

Nie żyje ratownik medyczny

Niestety, w 2011 roku Krzysztof Banach przeszedł ostrą białaczkę szpikową. Choć wrócił do normalnego życia, dotknęły go również inne problemy zdrowotne. Kiedy pod koniec ubiegłego roku stan mężczyzny zaczął się pogarszać, lekarze nie byli w stanie postawić diagnozy.

Rodzina zmarłego przekazała wiadomość o ostatniej drodze Krzysztofa Banacha. Msza święta żałobna odbędzie się w czwartek, 6 sierpnia, w kościele p.w. Gwiazdy Morza w Ustce o godzinie 10.30.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

wiadomość
Screenshot: Pomoc dla Krzyśka Banacha, Facebook

Tragiczna wiadomość o śmierci Krzysztofa Banacha pojawiła się w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramatyczne wydarzenia w TVP na żywo. Są ranni, podczas transmisji doszło do tragedii
  2. Tragedia w Warszawie. Jedna osoba nie żyje, na miejsce jedzie prokurator
  3. Za banknot 10 zł możesz dostać majątek. Wystarczy zwrócić uwagę na jedną rzecz
  4. Małgorzata Rozenek pokazała ciało po ciąży. Jedna rzecz nie daje jej spokoju, jest za duża
  5. Ministerstwo Zdrowia w trybie pilnym chce zmienić przepisy, dotyczą wszystkich Polaków. Chodzi o zakupy

źródło: gp24.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułPamiętacie Irkę z ”Plebanii”? Niesłychane, jak dziś wygląda i czym się zajmuje
Następny artykułTest, z którym mało kto sobie poradzi. Tylko wybitni znajdą lizaka pośród lodów
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.