Wiadomość, jaką przekazały media, zszokowały wszystkich fanów futbolu. Zmarł uwielbiany przez Polaków piłkarz. To wielka tragedia dla sympatyków. Przez wiele lat godnie reprezentował klub i niósł radość kibicom swoimi wyczynami na boisku. Niestety to już tylko wspomnienia. Fani są załamani.

Media przekazały wiadomość o tragedii w świecie futbolu. Przedwcześnie zmarł znany i uwielbiany piłkarz. Mężczyzna był jednym z najlepszych na boisku, a z piłką przy nodze wprawiał w osłupienie kibiców, a także przeciwników. Fani nie mogą uwierzyć w zaistniałą sytuację.

Media przekazały wiadomość o wielkiej tragedii w świecie futbolu

Kariera piłkarza była bardzo przewrotna. Jedni dzięki swojemu talentowi i niebanalnym umiejętnościom dochodzą na sam szczyt. Inni zaś mimo wielkiego zaangażowania i doświadczenia wolą pozostawać na niższych szczeblach i do końca przygody z piłką reprezentować lokalne kluby. Na tę drugą opcję decydują się nawet najbardziej utalentowani.

Powodów takich decyzji jest mnóstwo. Składają się na nie chęci pozostania przy rodzinie, obawa przed światową sławą lub po prostu przywiązanie do rodzimych barw. Piłkarze, którzy pozostają wierni jednemu klubowi do końca kariery, lub pod koniec i w międzyczasie przechadzają się między zespołami z niższych lig, zostają okrzyknięci lokalnymi legendami. Media poinformowały, że polski świat piłki nożnej pożegnał jedną z nich. Fani są wstrząśnięci i nie mogą uwierzyć.

  1. Rafał: „Kiedy moja żona jest obok, zbiera mi się na wymioty. Jest odpychająca, przestała dbać o higienę”
  2. Uwaga, nowe restrykcje na weselach. Będzie rygorystycznie, wszyscy powinni się przygotować

Nie żyje znany i lubiany piłkarz

Jak podaje portal echodnia.eu w wieku 52 lat zmarł Sławomir Machnio, legenda oraz jeden z najlepszych napastników Radomiaka Radom z lat 90. O tragedii poinformował klub za pośrednictwem Twittera. Piłkarz reprezentował barwy Radomiaka przez 10 lat, a konkretnie w sezonach 1985/86 – 1995/96.

Przez cztery sezony z rzędu w latach 1990 – 1994 bezustannie widniał jako najlepszy strzelec zespołu. Piłkarz zakończył swoją karierę w wieku 42 lat będąc wówczas zawodnikiem klubu Ruszcovia Borkowice. Znajomi oraz kibice nazywali niezwykle utalentowanego napastnika Hasan. Pseudonim mężczyzny wziął się z jego ogromnego zaangażowania na boisku, a kojarzony był z ciężką pracą wykonywaną podczas meczów.

Rodzina i przyjaciele są załamani. Jest to wielka tragedia dla świata polskiej piłki nożnej.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Zmarł Sławomir Machnio, były piłkarz Radomiaka Radom. Miał 52 lata.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie się dowiedzieliśmy. Zmarł legendarny polski aktor
  2. Paraliż w szkole. 200 osób na kwarantannie. Sytuacja wymyka się spod kontroli
  3. Media przekazały druzgocące informacje. Nie żyje wspaniała Polka, ludzie ją uwielbiali
  4. Wielka metamorfoza Andrzeja Grabowskiego. Widzowie „Tańca z gwiazdami” go nie poznali, co za przemiana
  5. Poznali się przez internet, ich życie niestety nie jest łatwe. „Gdy ojciec zobaczył moją dziewczynę, powiedział: o Jezu”
  6. Media huczały o jej głośnym rozstaniu z mężem. Teraz gwiazda disco polo znów jest na językach, pokazuje ekskluzywne śniadania i bawi się w najlepsze

Źródło: echodnia.eu

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl