Wiadomość, która nagle obiegła media, to kolejne niezwykle smutne doniesienia w tym roku. Niestety, świat musi pożegnać następną wybitną postać. Bliscy, fani i przyjaciele są zrozpaczeni. Nie żyje kultowy muzyk, który odszedł w wieku 47 lat. Tragiczne informacje potwierdził członek zespołu oraz wytwórnia. Jestem zdruzgotany – przekazał wieloletni przyjaciel artysty za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Dziś rano tragiczna wiadomość obiegła polskie media. Niestety, nie żyje 47-letni muzyk, legenda amerykańskiego hardcore’u i punka Vern Rumsey. W przejmujących słowach wybitnego artystę, który współpracował z Blonde Redhead, a także był basistą grupy Unwound, pożegnał członek zespołu. 

Tragiczna wiadomość: nie żyje legenda punka

Vern Rumsay był amerykańskim muzykiem i basistą zespołu Unwound, a także inżynierem nagrań, który przez lata współpracował z największymi gwiazdami sceny muzycznej. Niestety, 6 sierpnia zagraniczne media obiegły porażające informacje. Vern Rumsay nie żyje.

Vern Rumsey odszedł. Jedno z najsłodszych i najczystszych serca i jeden z moich ulubionych basistów wszechczasów. Był rodakiem, moim kolegą z zespołu Household Gods i przyjacielem od wielu lat. Jestem zdruzgotany  napisał na Facebooku przyjaciel i kolega z zespołu, Conan Neutron.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Dagmara Kaźmierska właśnie przekazała radosną nowinę. Fani oszaleli ze szczęścia, zewsząd płyną gratulacje
  2. Media dotarły do nieznanego dotąd dokumentu. PAP: Rząd planuje całkowicie nowe obostrzenie, skomplikuje życie wielu Polek i Polaków

Przyjaciele żegnają muzyka

Vern Rumsej został pożegnany przez przyjaciół. Smutną wiadomość o śmierci artysty potwierdził również Ken Shipley, przyjaciel muzyka i właściciel wytwórni muzycznej.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie ma odwrotu, od soboty wracają surowe obostrzenia. Olbrzymie zmiany dla wielu Polaków
  2. Największy sekret Kingi Dudy ujawniony. Ukrywała go do samego końca, wszyscy dowiedzieli się przypadkiem
  3. Polski jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie. Kolejna wizja niepokoi jeszcze bardziej, możemy być w niebezpieczeństwie
  4. Dziadek zadzwonił na policję i powiedział, że popełni samobójstwo. Na miejscu zdarzenia policjanci znaleźli list
  5. Dzisiaj ponad 800 zakażeń. Od jutra wchodzą bardzo poważne, uciążliwe obostrzenia

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.