Wiadomość o trzyletnim Kordianku obiegła media. Chłopiec dziś około godziny 15.00 był widziany po raz ostatni. Pod nieuwagę rodziców trzylatek odjechał na swoim rowerku spod swojego rodzinnego domu. Do akcji poszukiwawczej został użyty helikopter i dron z kamerą termowizyjną. 

Wiadomość o zniknięciu chłopca natychmiast obiegła media. W poszukiwania dołączyli się także mieszkańcy miejscowości, w której chłopiec mieszka: Piece koło Starogardu Gdańskiego. Są nowe informacje o chłopcu.

Trzyletni Kordian – wiadomość o jego sytuacji przekazała policja

Policja po godzinie 20.30 poinformowała, że Kordian został znaleziony. Na razie nie podano, gdzie oraz w jakich okolicznościach doszło do znalezienia trzylatka. Informację potwierdził w rozmowie z Onetem asp. sztab. Marcin Kunka, rzecznik prasowy w KPP w Starogardzie Gdańskim.

Możemy zatem wnioskować, że chłopiec znalazł się cały i zdrowy. Jego bliscy przeżywali dramatyczne chwile, całe szczęście, że ze szczęśliwym finałem. Wszyscy z niecierpliwością oczekują oświadczenia policji na temat miejsca pobytu dziecka przez tyle godzin, w których trakcie było poszukiwane. Te na razie nie zostały przekazane.

  1. Nakaz noszenia maseczek, konieczność pozostania w domu przy określonej temperaturze. Europejski kraj przedłuża stan wyjątkowy
  2. Jarosław Jakimowicz się doigrał? Nie wytrzymał, ze śmiechem zwyzywał obcego człowieka
  3. Wstrząsające wieści TVP, wszyscy do końca mieli nadzieję. Niestety, dzisiaj potwierdził się czarny scenariusz

Zaginięcia dzieci

Sprawa zaginięć dzieci zawsze odbija się ogromnym echem. W poszukiwania włączone są służby, chętni, a także media. Najczęściej dochodzi do zaginięć z powodu chwilowej nieuwagi rodziców czy opiekunów, która powoduje, że maluch oddala się sam, a później się gubi i nie umie wrócić do domu. 

Równie przerażające są zaginięcia osób młodych, nastolatków. Do jednego z takich doszło w jednej z polskich miejscowości. Dziewczynka była widziana w drodze do szkoły, później rozpłynęła się w powietrzu. Wciąż trwają poszukiwania. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

WIADOMOŚĆ
Fot. policja.pl

Policja poinformowała, że na szczęście Kordian się odnalazł. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z Warszawy
  2. Wielka zmiana w Polsce już za 10 dni. Tysiące Polaków nie wie, bardzo ważna wiadomość
  3. Która z osób jest złodziejem? Tylko 5% osób zauważa niepokojący szczegół na obrazku
  4. Sylwestra 2020 nie będzie? Niestety, najnowsze informacje nie pozostawiają złudzeń
  5. Wszystko stanie się w ciągu 2 tygodni. Ministerstwo Zdrowia oficjalnie informuje wszystkich obywateli Polski
  6. Pierogi po ukraińsku są wyrazistsze, delikatniejsze i nigdy się nie rozpadają. Farsz wzbogacony jest kultowymi dodatkami

Źródło: onet.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl