Wiadomość o tragicznych wydarzeniach przekazały lokalne media. Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce dramatycznych wydarzeń, przez kilka godzin prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Niestety, jak wynika z oficjalnych informacji, nie żyje jedna osoba. Wydano ważny apel do obywateli. Śmierć nadeszła niespodziewanie.

W poniedziałek 10 sierpnia, w godzinach wieczornych około 19.40, policjanci z puławskiej komendy dostali nagłe zgłoszenie. Jak się okazało, w miejscowości Parchatka doszło do tragicznych zdarzeń, w wyniku których śmierć poniosła 41-letnia kobieta. Smutna wiadomość natychmiast obiegła lokalne media, a następnie całą Polskę.

Lubelskie: Nie żyje 41-kobieta

Portal Kazimierzdolny.pl oraz Komenda Powiatowa Policji w Puławach, przekazały tragiczną wiadomość. Niestety, na trasie Bochotnica – Puławy doszło do wypadku, w wyniku którego zginęła 41-letnia kobieta. Jak się okazuje, rozpędzony samochód wjechał w prosto w grupę rowerzystów

– Na prostym odcinku drogi kierujący daewoo podczas wyprzedzania innego pojazdu doprowadził do czołowego zderzenia z jadącą z przeciwnego kierunku rowerzystką – podała puławska policja, przekazując tragiczną wiadomość. Rowerzystka zginęła na miejscu.

Przez wiele godzin droga była zablokowana, a policja pod nadzorem prokuratora prowadziła czynności. Są pierwsze ustalenia w sprawie. 

  1. Milioner pogrążony w żałobie, nic nie dało się zrobić. Rodzinna tragedia wstrząsnęła światem
  2. Monika Kurska nie miała łatwo. Były mąż, Jacek Kurski chciał wykorzystać jej sytuację finansową?

Śmiertelnie potrącił rowetrzystkę

Jak poinformowała policja, kierowcą samochodu, który spowodował śmiertelny wypadek, był 34-letni mężczyzna, mieszkaniec Puław. 

– Kierujący samochodem marki Daewoo 34-letni mieszkaniec Puław nie zachował szczególnej ostrożności podczas wyprzedzania innego pojazdu i najechał na prawidłowo jadącą z naprzeciwka rowerzystkę – oświadczyła policja.

Badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna nie był pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze apelują do wszystkich Polaków o ostrożność, rozsądek na drodze i jazdę zgodną z przepisami ruchu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wiadomość
Fot. policja.pl

Policja i lokalne media przekazały smutną wiadomość. W Puławach doszło do tragicznego wypadku.

wiadomość
Fot. policja.pl

Na miejscu zginęła 41-letnia rowerzystka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chwilę temu Ministerstwo Zdrowia opublikowało nowe zasady i obostrzenia. Dotkną wielu z nas
  2. Tragiczna wiadomość sprzed kilku godzin. Jego filmy kochali wszyscy, nie żyje legenda
  3. Pamiętacie Peggy ze ”Świata według Bundych”? Niesamowite, jak dziś wygląda
  4. Juror ”Mam talent” złamał kręgosłup. Przewrócił się na rowerze
  5. Właśnie potwierdzili, wprowadzają nowe obostrzenia. Mogą nie spodobać się wielu Polakom

źródło: policja.pl, kazimierzodolny.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

 

Poprzedni artykułWstrząsające nagranie ze wschodniej Polski, na miejscu jest straż. Ludzie zaczęli uciekać w popłochu
Następny artykułWydano pilne alarmy. Niemal pół Polski narażone dziś wieczorem
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.