Wiadomość, która dzisiejszego ranka obiegła kraj, jest niezwykle dramatyczna. Niestety, nie żyje mężczyzna, który jeszcze wczoraj spędzał cudowne chwile na nadmorskiej plaży. Mimo błyskawicznej interwencji służb, mężczyzny niestety nie udało się uratować. 

Niestety, nie żyje mężczyzna, który jeszcze wczoraj korzystał z uroków letniej pogody. Mimo natychmiastowej reakcji służb ratunkowych nie udało się zachować go przy życiu. Zgon został potwierdzony. 

Tragedia na Sopockiej plaży 

Portal esopot.pl, przekazał dramatyczną wiadomość. Nie żyje mężczyzna, który jeszcze wczoraj, 11 sierpnia, odpoczywał na Sopockiej plaży. Początkowo nic nie zwiastowało tragedii, jednak w okolicach godziny 18 rozpoczął się prawdziwy koszmar. 

Z informacji na portalu wynika, że mężczyzna wszedł do wody i nagle stracił przytomność. Służby ratunkowe natychmiast pospieszyły z pomocą. Niestety ich działania nie przyniosły pożądanego skutku, mężczyzna zmarł. 

  1. Ludzie przerwali milczenie. Mieszkańcy Fuledy opowiedzieli o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka
  2. Myśleliście, że widzieliście już wszystko? Przedstawiamy kolosalne zarobki kierowcy Kaczyńskiego, będziecie zdumieni

Nie żyje mężczyzna 

W akcję ratunkowa zaangażowano pogotowie ratunkowe, a także policję. 

-Poza ratownikami WOPR, do akcji zaangażowano dwa skutery, quada z defibrylatorem oraz ambulans wodny. Na miejsce przybyła też karetka pogotowia oraz policyjny radiowóz – informuje Centrum Koordynacji Ratownictwa Wodnego – czytamy na stronie esopot.pl

Dziennik Bałtycki poinformował również, że mężczyzna miał rozrusznik serca. Prawdopodobnie poczuł się słabo, dlatego chciał ochłodzić się w wodzie. Niestety, kilka chwil później odszedł. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

wiadomość
fot.pexels.com/Dhivakaran S

Dziś rano przekazano dramatyczną wiadomość, nie żyje mężczyzna. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dym widać z oddali, na miejscu trwa wielka akcja służb. Napływają kolejne wiadomości o poszkodowanych w tragedii za granicą
  2. Paulina Młynarska opublikowała zdjęcie papieża. Podpis wywołał burzę, ludzie są wściekli
  3. Dramat, służby od razu rzuciły się na ratunek. Niestety było za późno
  4. Imiona facetów, którzy będą najlepszymi mężami. Oni nigdy cię nie zawiodą, są ideałami
  5. Korzystaj na całego z sezonu na papierówki. Przepyszny pleśniak z przepisu naszych babć osłodzi każde wakacje

Źródło: esopot.pl, Dziennik Bałtycki

 

 

Poprzedni artykułGwiazda TVN wzięła ślub. Zdjęcia z kościoła i wesela trafiły do sieci
Następny artykuł„Usłyszałem przeraźliwy krzyk dziecka”. TVN przekazał porażającą wiadomość
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.