Wiadomość o śmierci wielkiej legendy właśnie obiegła cały świat. Nie żyje postać, której zawdzięczamy naprawdę wiele. Mężczyzna zmarł na początku tego tygodnia, przekazuje portal dobreprogramy.pl. To naprawdę wielka strata dla całego świata, wciąż nie możemy uwierzyć, że nie ma go wśród nas. 

Media właśnie przekazały bardzo smutną wiadomość. Nie żyje legendarny wynalazca, który swoją działalnością zasłużył się dla całego świata. Ostatnie lata jego życia nie należały do najłatwiejszych. Zmagał się z wieloma chorobami. 

Smutna wiadomość trafiła do mediów 

Do mediów właśnie trafiła bardzo smutna wiadomość. Jak przekazał portal dobreprogramy.pl, nie żyje Russell Kirsch. Mężczyzna odszedł w wieku 91 lat. To właśnie on zapoczątkował zupełnie nowy rozdział w historii informatyki. Naprawdę wiele mu zawdzięczamy.  

Russell Kirsch był twórcą fotografii i pikseli, to właśnie on jako pierwszy zeskanował obraz cyfrowy. To osiągnięcie uważane jest za największe w jego życiu. 

  1. Mocne słowa Łukasza Szumowskiego. Nie pozostawił wątpliwości, wielu Polaków będzie porażonych
  2. Czy dramat Agnieszki Woźniak-Starak się skończy? Ujawniono nowe głosy i fakty ws. jej męża, „Potwornie za nim tęsknię”

Kim był Russell Kirsch?  

Russell Kirsch urodził się w 20 lipca 1929 roku w Nowym Jorku. Był niezwykle utalentowanym i cenionym naukowcem. Niemalże całe swoje życie poświęcił na różnego rodzaju badania i eksperymenty. Jego praca stała się podstawą do dalszego rozwoju między innymi informatyki. 

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie zmarłego. 

ZOBACZ TEŻ: 

  1. Mnóstwo rannych, w tym dzieci. Zdjęcia z miejsca są straszne, trwa akcja ratownicza w Polsce
  2. Kolejne ostrzeżenie, wydano pilny alarm. W Polsce może być niebezpiecznie
  3. Wyznanie polskiego ginekologa. Opowiedział prawdę o kobietach i ich zachowaniu
  4. Iwona Węgrowska jest w ciąży. Gratulacje spływają z każdej strony, wiadomo, kto jest ojcem
  5. Słynny ksiądz z Plebani nie wytrzymał, grzmi w internecie. Był świadkiem oburzających scen w sklepie

Źródło: dobreprogramy.pl 

 

Poprzedni artykułOsoba z otoczenia Agaty Dudy się wygadała. Ujawniła, jaka jest Pierwsza Dama, kiedy nikt nie patrzy
Następny artykułJackowski znowu poraża swoją wizją. Polska będzie w niebezpieczeństwie?
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.