Jakiś czas temu zagranicznych mediów dotarła bardzo smutna i tragiczna wiadomość o śmierci młodego i utalentowanego aktora Archiego Lyndhursta. Był synem znanego z filmu Only Fools and Horses Nicholasa Lyndhursta. Jak podaje The Guardian, chłopiec zmarł 22 września we śnie z powodu wylewu krwi do mózgu. Miał zaledwie 19 lat. Dopiero teraz ujawniono przyczynę śmierci.

Archie Lyndhurst był aktorem stacji telewizyjnej CBBC, która kierowana jest głównie dla dzieci w wieku od 8 do 12 roku życia. Jako pierwsza o jego śmierci wiadomość podała jego matka Lucy Lyndhurst.

Nie żyje Archie Lyndhurst

Mama 19-letniego aktora Lucy Lyndhurst (z domu Smith), która zawodowo jest tancerką baletową, przyznała, że sekcja zwłok wykazała, iż śmierć jej syna nastąpiła z przyczyn naturalnych. We wrześniu ubiegłego roku przeprowadzono badania, które wykazały, że miał liczne ślady krwawienia na mózgu, co wskazywało na krwotok śródmózgowy.

Wyniki całkowicie zmusiły nas do myślenia, że ​​coś takiego może się wydarzyć. Jest to bardzo rzadkie, a około 800 osób rocznie umiera z tego powodu – napisała jego mama po przeprowadzonych badaniach.

19-letni Archie Lyndhurst związany był od dłuższego czasu z dziewczyną imieniem Nethra, którą miał nazywać miłością swojego życia. Na kilka dni przed śmiercią obchodzili przedwcześnie urodziny, ponieważ musiała wyjechać za obowiązkami zawodowymi.

Mama aktora napisała na Instagramie, że jedna z ich ostatnich rozmów dotyczyła złych rzeczy, które ogarniają świat. Przyznała, że jej świat bez Archiego jest już zupełnie inny i nigdy nie będzie tak samo.

Kim był Archie Lyndhurst?

Archie Lyndhurst był młodym aktorem, występującym głównie dla dzieci. Jego tata Nicholas Lyndhurst jest zawodowym aktorem, który podobnie jak syn przez lata występował głównie przed najmłodszą publicznością. Miał jednak wiele okazji do zaprezentowania swoich sił w innych produkcjach, z naciskiem na komediowe.

Z kolei Archiego ludzie mogą kojarzyć z roli Olliego Coultona, w którego wcielał się w programie komediowym pt. So Awkward. Dzięki udziałowi w tej produkcji zyskał miano jednego z najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia. Jego mama opisywała go następująco.

Archie był empatą. Kochał życie, cenił w nim wszystkich i każdą chwilę, która mu się przydarzyła. Zawsze śpiewał i miał wielką energię i pasję we wszystkim, co robił. Bycie częścią jego życia było największym zaszczytem. Tęsknimy za nim każdego dnia i zawsze będzie – pisała na Instagramie jego mama.

Niestety to nie jedyna smutna informacja, którą dzisiaj podajemy. Dziś rano informowaliśmy także o śmierci wybitnego Polskiego aktora Stanisława Śliskowskiego. O wszystkim dowiecie się klikając >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Wiadomość
fot. instagram.com/lucy_lyndhurst

Zmarł aktor Archie Lyndhurst. Miał zaledwie 19 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: theguardian.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl