Do mediów trafiła wspaniała wiadomość. Reprezentant Polski w piłkę nożną, Bartosz Bereszyński poinformował, że po raz drugi został ojcem. Wraz z partnerką Mają Mocydlarz powitali na świecie ich drugiego synka, któremu nadali imię Bruno. Informacja, jest o tyle zaskakująca, że para ukrywała ciążę przed światem do samego końca. 

Wiadomość o narodzinach pociechy Bereszyńskiego i Mai Mocydlarz wywołała falę radości wśród fanów piłkarza, a także bliskich znajomych, którzy nie mieli pojęcia, że jego partnerka jest w ciąży. Para prawdopodobnie wszystko dokładnie sobie zaplanowała, i jak widać, ich plan się powiódł. 

Bartosz Bereszyński został ojcem

Drugi synek Bartosza Bereszyńskiego przyszedł na świat w poniedziałek 15 lutego o godzinie 11:14. Wraz z partnerką Mają zdecydowali się nie informować mediów, że spodziewają się dziecka, zatem wiadomość o narodzinach młodszego potomka piłkarza, jest tym bardziej zaskakująca. 

Mama wraz z niemowlęciem czują się dobrze, a dumny tata nie mógł powstrzymać się od wyrazów radości. Opublikował urzekające zdjęcie bobasa wprost z porodówki, po którym już widać uderzające podobieństwo do taty. Postanowili nadać mu imię Bruno.

– Buongiorno Amore mio. Dzisiaj o godzinie 11:14 przyszedł na świat nasz kochany synek Bruno. Razem z mamą czują się doskonale i serdecznie wszystkich pozdrawiają. @majamocy Kocham Cię i dziękuję za wszystko – napisał na Instagramie reprezentant Polski.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Przypomnijmy, że 10 października 2017 roku para doczekała się pierwszego synka, któremu nadali imię Leo. Teraz trzylatek został starszym braciszkiem. Piłkarz i jego partnerka sprawili niespodziankę nie tylko mediom, ale nawet swoim bliskim znajomym.

Kim jest Maja Mocydlarz?

Maja Mocydlarz, to niespełna 22-letnia partnerka Bartosza Bereszyńskiego. Jest absolwentką szkoły muzycznej, jednak ma także licencjat z politologii, a także tytuł magistra ze stosunków międzynarodowych oraz dziennikarstwa i komunikacji wizerunkowej.

Mimo młodego wieku ma także na swoim koncie studia podyplomowe z zarządzania, jednak jej największą życiową pasją jest taniec. Z Bartoszem znają się od wielu lat, a poznali się przez całkowity przypadek. Okazało się, że jej znajomi są wspólnymi znajomymi piłkarza.

Początkowo była przekonana, że Bereszyński gra w piłkę jedynie amatorsko, ponieważ kompletnie nie interesowała się sportem. Prawda wyszła na jaw dopiero po jakimś czasie, a jej partner ma przyjemność reprezentować jeden z największych klubów we Włoszech.

Dodatkowo od 2013 roku występuje w reprezentacji Polski, gdzie gra u boku najlepszego piłkarza świata roku 2020, Roberta Lewandowskiego. A czy wy znacie, jeszcze jakieś inne Polskie WAGs? Jedna z nich zarabia prawdziwe krocie na własnym biznesie.

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Bartosz Bereszyński® (@b_bereszynski)

Bartosz Bereszyński doczekał się drugiego synka.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl, obcas.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl