Wiadomość o śmierci Khagendra Thapa Magara podała jego rodzina. Najmniejszy człowiek świata zmarł w wieku 27 lat. Co było przyczyną zgonu mężczyzny, który wpisał się do księgi rekordów Guinnessa?

Zawsze uśmiechnięty i niezwykle wesoły. Choć w księdze rekordów Guinnessa Khagendra Thapa Magar zapisał się jako najniższy człowiek świata, w pamięci innych już na zawsze pozostanie największym optymistą. Wiadomość o śmierci tak wyjątkowego człowieka to wstrząsająca informacja. Rodzina mężczyzny wyjaśnia przyczyny przykrego zdarzenia. 

Smutna wiadomość. Khagendra Thapa Magar nie żyje

Wiadomość o śmierci najniższego człowieka świata obiegła internet. Khagendra Thapa Magar zmarł w piątek 17 stycznia w jednym z nepalskich szpitali. Ujawniono, że Nepalczyk pochodzący z dystryktu Baglung zmagał się z problemami z sercem, astmą oraz z zapaleniem płuc. Jak informuje rodzina, przyczyną zgonu były komplikacje po zapaleniu płuc. 

Ile mierzył Khagendra Thapa Magar?

Khagendra Thapa Magar mierzył 67 cm i ważył zaledwie 6 kg. Mężczyzna został oficjalnie wpisany do księgi rekordów Guinnessa jako najniższa osoba żyjąca na Ziemi w 2010 roku. Jego wzrost nie stanowił dla niego żadnej przeszkody.

Khagendra wykorzystał życie, najbardziej jak tylko mógł, a jego pasją była gra na gitarze oraz jazda na motocyklu. Był znany i uwielbiany na całym świecie. Podróżował do innych krajów, by udzielać telewizyjnych wywiadów i motywować innych. Dla wielu był przykładem tego, że niemożliwe staje się możliwe. 27-latek miał wielu przyjaciół, wiadomość o jego odejściu to ogromna starta dla tysięcy ludzi. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wiadomość EN
AFP/EAST NEWS 

Khagendra Thapa Magar obok figury woskowiej, prawdziwych rozmiarów, najwyższego człowieka na świecie.  

wiadomości/EN
PRAKASH MATHEMA/AFP/East News

Mężczyzna potrafił się cieszyć każdym dniem, a jego niski wzrost nigdy nie stał mu na przeszkodzie do spełniania marzeń. 

wiadomość/EN
KRISHNA MANI BARAL/AFP/East News

Wiadomość o śmierci Khagendra poruszyła ludzi. W pochodzie podczas procesji pogrzebowej szacunek złożyło mu wiele osób.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mały Kacper choruje na SMA. Jego rodzice od samego początku zbiórki zmagają się z nieludzkim hejtem
  2. Nasze babcie bez wahania nakładały jeden składnik na włosy. Kiedy poznasz jego właściwości, też zaczniesz
  3. Michał Szpak będzie niezadowolony? Najmłodsza siostra pokazała łóżkowe igraszki z chłopakiem
  4. Paznokcie u stóp, które budzą dreszcze. 10 zdjęć kobiet, które przesadziły z pedicurem
  5. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik

źródło: o2.pl

Poprzedni artykułZostawił żonę, bo przestała mu się podobać. Po roku spotkał ją przypadkiem i natychmiast pożałował
Następny artykułKatarzyna Figura w Playboyu. Jej sesja z 1994 roku do dziś rozbudza wyobraźnię
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.