TVN24 przekazał tragiczną wiadomość, która obiegła media na całym świecie. Doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego zginęło aż 45 osób, niestety wśród ofiar są także dzieci. Dramatyczne wydarzenie określono, jako jedno z najtragiczniejszych w 2020 roku. 

W Libii doszło do poważnego wypadku. W środę ONZ przekazało tragiczne informacje, zginęło 45 osób w tym 5-cioro dzieci. Jak podała organizacja, był to najtragiczniejszy wypadek, jaki miał miejsce u wybrzeża Libii w tym roku. 

Wiadomość o wypadku w Libii obiegła media

Jak podaje tvn24.pl, ONZ w środę poinformowało o tragicznym wypadku, do jakiego doszło w Libii. Łódź przewożąca migrantów i uchodźców z Afryki do Europy miała poważną awarię, doszło do wybuchu silnika. Wiadomość o śmierci uchodźców określono, jako 

Miejscowi rybacy znajdujący się u wybrzeża Tunezji uratowali 40 osób, które później zostały zatrzymane i sprowadzone na ląd. Międzynarodowa Organizacja do spraw Migracji po przesłuchaniach dowiedziała się, że podczas wypadku zginęło 45 osób w tym pięcioro dzieci.

Międzynarodowa Organizacja do spraw Migracji (IOM) podała, że to: – Najtragiczniejszy wypadek, do jakiego doszło w tym roku u wybrzeży Libii. Wiadomość obiegła media na całym świecie. 

  1. Ile lat ma Jolanta Kwaśniewska? Niektórym ciężko będzie uwierzyć w prawdziwy wiek pierwszej damy
  2. Naukowcy z Uniwersytetu Warszawskiego biją na alarm. Powiedzieli, co stanie się, jeśli dzieci wrócą do szkół

Migranci w Libii

Libia jest opanowana wojną domową, kraj pogrąża się w chaosie i wszędzie obecnej korupcji. Te warunki sprawiają, że to właśnie Libię uchodźcy i migranci wybierają na kraj tranzytowy, umożliwiający im przedostanie się do Europy. 

Niestety w wyniku nielegalnego przeprowadzania migrantów co roku życie traci tysiące ludzi, którzy uciekają od ubóstwa, wojny czy nękania, licząc, że w Europie znajdą dom i spokojne życie. Żadna z osób, która wybiera się w taką podróż, nie ma pojęcia czy zdoła ją ukończyć. Jak podaje tvn24.pl, od początku roku życie w trakcie przeprawy na stary kontynent straciło 300 osób.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wiadomość
PHOTO: EAST NEWS/AFP PHOTO

Migranci i uchodźcy podejmują ogromne ryzyko, kierując się do Europy, wolą jednak podjąć nieludzko trudną drogę, by znaleźć lepsze życie. Co roku podczas nielegalnych przeprowadzeń w kierunku Europy giną tysiące ludzi. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie wprowadzono nowe obostrzenia. Wszyscy Polacy będą musieli się dostosować
  2. Justyna Żyła wytacza ciężkie działa przeciwko byłemu mężowi. „Nie jestem dumna z tego, co robię”
  3. Kobieta od 15 lat jest w ciąży. Pokazała mnóstwo zdjęć swojego brzucha
  4. Wstrząsające odkrycie przy ośrodku wypoczynkowym. Znaleziono ciało młodej kobiety
  5. 17-miesięczny chłopiec trafił do szpitala. Zmarł po zastrzyku podanym przez lekarkę
  6. Żadna ściema i oszustwo, możesz dostać od Biedronki 200 zł. Przy okazji wesprzesz cudowną inicjatywę

źródło: tvn24.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułSmutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wielka Polka „Wspaniała, mądra”
Następny artykułSą dwie grupy, które będę mieć drastycznie niskie emerytury. Sprawa dot. ogromnej liczby Polaków
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl