Wiadomość, jaką przekazało IMGW, dotyczy milionów Polaków. Niestety, może być naprawdę groźnie. Wszystko zacznie się w niedzielę 26 lipca. Wiemy, gdzie i na co najbardziej trzeba uważać. Portal polsatnews.pl, potwierdza niepokojące prognozy pogody.

Wiadomość powinna zainteresować każdego obywatela. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla południowych powiatów woj. małopolskiego i podkarpackiego.

IMGW wydało ostrzeżenie, wiadomość dotyczy milionów Polaków

25 lipca Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przekazał za pośrednictwem Twittera, że wydano ostrzeżenie 1 stopnia. Przewidywane są niebezpieczne burze z gradem dla południowych części dwóch województw. Wiatr może osiągnąć prędkość nawet 65 km/h.

Opady deszczu mogą wynosić miejscami nawet 30 mm. Według informacji udostępnionych przez portal polsatnews.pl anomalie pogodowe mają wystąpić w ciągu najbliższych 24 h. Wiemy, co oznacza komunikat IMGW.

 1. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji
 2. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
 3. Turystki nie wytrzymały, gdy zobaczyły bryczkę z końmi na szlaku. Ich reakcja była natychmiastowa, wszystko się nagrało

IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia

Wiadomość, którą przekazało IMGW dotyczy południowych powiatów województwa małopolskiego i podkarpackiego. Pierwszy stopień zagrożenia oznacza, że przewidywane zjawiska meteorologiczne, mogą w skutkach powodować straty materialne oraz zagrożenia zdrowia i życia.

W obrębach miejsc określonych przez IMGW mogą wystąpić utrudnienia komunikacyjne. Władze zalecają ostrożność, bieżące monitorowanie zmian pogodowych oraz zachowanie rozwagi i bezpieczeństwa.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 ZOBACZ TEŻ:

 1. Większość babć znała moc liści laurowych. Mikstura z nich wcierana we włosy przynosi zaskakujące rezultaty
 2. Życie turystów w Ustce zagrożone. Przeraźliwa sytuacja nie mieści się w głowie. Nieludzkie zachowanie
 3. Nagle wyciekło, co naprawdę działo się za kulisami „Janosika”. Nikt nie przypuszczał, że skandaliczne sceny wyjdą na jaw
 4. Zobaczyła dziennikarkę w telewizji i zamarła. Natychmiast sięgnęła po telefon, uratowała jej życie
 5. Krzysztof Jackowski miał nagle porażającą wizję. Sam nie może uwierzyć, w sceny, jakie zobaczył
 6. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę
 7. Były premier szuka pracy w internecie. Deklaruje się do działania zawsze i wszędzie
 8. Viktorek nie żyje. Lekarze doszli do strasznych wniosków, natychmiast wezwali policję
 9. Cios poniżej pasa. Krystyna Pawłowicz okrutnie zakpiła z urody swojej politycznej przeciwniczki, przypominamy

 

Poprzedni artykułMatka chciała odnaleźć zaginionego syna, a odkryła znacznie gorszą rzecz. Więziono kilkadziesiąt dzieci, przeżyły piekło
Następny artykułDramat w Szczecinie. Niestety, nie udało się jej uratować, nie żyje
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.