Wiadomość o śmierci Zbigniewa Jaskulskiego zasmuciła wielu Polaków. Społecznik, numizmatyk i właściciel drukarni z Krosna zmarł w wieku 66 lat. Smutne doniesienia przekazała rodzina. Przyjaciele i bliscy są pogrążeni w żałobie. Pan Zbigniew był cenionym i szanowanym człowiekiem.

Zbigniew Jaskulski zmarł w młodym wieku. Miał zaledwie 66 lat. Był bardzo aktywnym człowiekiem. Pełnił ważne funkcje i nie przestawał mieć kontaktu z wieloma ludźmi. Wiadomość o jego śmierci setki osób. 

Wiadomość o śmierci Zbigniewa Jaskulskiego obiegła media

Zbigniew Jaskulski był niezwykłym człowiekiem. Pełnił funkcję Przewodniczącego Zarządu Dzielnicy Polanka w Krośnie. Był wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego z oddziałem w Krośnie. 

O śmierci pana Zbigniewa poinformowały rozmaite organizacje. Współpracował bowiem z wieloma fundacjami, stowarzyszeniami, a przykrą wiadomość o jego odejściu i kondolencję złożyła nawet Ochotnicza Straż Pożarna w Krośnie. 

  1. Andrzej Duda ogłosił zaskakującą informację. Wielu Polaków będzie zachwyconych, Prezydent obiecuje wielkie pieniądze
  2. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda „Kuchennych rewolucji” zaskoczyła wszystkich
  3. Kierowca autobusu z Warszawy był pod wpływem substancji psychoaktywnych? Najnowsze informacje wprawiają w osłupienie

Odszedł dobry, ceniony człowiek

Jedną z organizacji, która we wzruszających słowach pożegnała pana Zbigniewa, jest OTOS Animals Krościenko.

– Od momentu powstania krośnieńskiego inspektoratu Animals, Pan Zbigniew wspierał nas, drukując bezpłatnie potrzebne materiały. Wiadomość o jego śmierci bardzo nas zasmuciła.
Dziękujemy za jego dobre serce i przekazujemy wyrazy współczucia jego bliskim – napisali twórcy organizacji.

Pogrzeb Zbigniewa Jaskulskiego odbędzie się 27 czerwca o godz. 14:00 w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Krośnie ul. Decowskiego na dzielnicy Polanka. Niestety, to niejedyne smutne informacje ostatnich dni, nie żyje młoda sportsmenka, miała wypadek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Smutna informacja obiegła media. Aż trudno uwierzyć, jak wiele osób i organizacji opublikowało słowa żalu i kondolencje dla rodziny. Nie żyje Zbigniew Jaskulski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedź
  2. Andrzej Duda podpisał, a zmiany nie będzie. Część wakacji może być męczarnią
  3. Odszkodowanie za koronawirusa? Niektórzy mogą mieć możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy
  4. Dramat w województwie lubelskim. Doszło do tragicznego wypadku, spłonęły dwa auta, są ofiary śmiertelne
  5. Policja chciała nagrać kierowców, jednak kamera zarejestrowała inną rzecz. Nie spodziewali się podobnych scen
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

źródło: terazkrosno.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl