Wiadomości, które przekazuje Telewizja Polska, wywołały dreszcze na ciele wielu fanów. Podano informację o śmierci 26-letniej gwiazdy z Instagrama Alexis Sharkey. Ciało popularnej w świecie mediów społecznościowych kobiety odnaleziono na poboczu drogi w Teksasie. Jeszcze nie wiadomo, co było przyczyną śmierci.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie były okoliczności znalezienia ciała 26-letniej influencerki Alexis Sharkey
  • Kiedy rodzina zgłosiła zaginięcie i co ich zaniepokoiło
  • Kto poinformował o śmierci Alexis Sharkey

Policja w Teksasie poinformowała o odnalezieniu zwłok znanej Instagramerki w poniedziałek 30 listopada 2020 roku. Ciało miało znajdować się przy jednej z dróg w mieście Houston w Teksasie. Według wiadomości przekazywanych przez TVP na zwłokach Alexis Sharkey nie odnaleziono żadnych ran.

Alexis Sharkey nie żyje

Chwilę po odkryciu tego makabrycznego znaleziska, zorientowano się, że zwłoki należą do 26-letniej Alexis Robinault z Houston, znanej na Instagramie jako Alexis Sharkey. Podczas swojej kariery, jako infulencerka zdołała zgromadzić ponad 30 tysięcy obserwujących.

Nagie ciało Sharkey, które nie miało widocznych ran, zostało znalezione na poboczu drogi I-10 w pobliżu czterogwiazdkowego hotelu i zaledwie trzy mile od jej mieszkania, które znajduje się przy tej samej ulicy, przy której ją znaleziono – wyjaśnili funkcjonariusze mediom, jak cytuje fakt.pl.

TVP podaje, że matka dziewczyny miała poinformować w mediach społecznościowych, że ciało należy właśnie do jej córki.

Będziemy za tobą tęsknić, kochanie – miała napisać kobieta.

Jeszcze w sobotę o influencerce zrobiło się głośno w mediach. W tym właśnie dniu jej rodzina zgłosiła zaginięcie. Był to kolejny wstrząs dla Amerykanów. Wszyscy obawiali się najgorszego, mają w pamięci tragiczne wydarzenia sprzed kilku miesięcy. Jeszcze kilka miesięcy temu zmarł bowiem młody 17-letni influencer.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Zaginięcie w tajemniczych okolicznościach

Daily Mail podaje, że w piątkowy wieczór Alexis pokłóciła się ze swoim mężem i wyszła z domu. Bliscy wiedzieli, że 26-latka wybierała się do swoich znajomych, szybko jednak ustalono, że nigdy tam nie dotarła. Nie odpisywała na wiadomości, nie odbierała telefonu. To mąż kobiety poinformował policję o zaginięciu.

26-latka praktycznie nigdy nie rozstawała się ze swoim telefonem. Znajoma dziewczyny w rozmowie z mediami potwierdziła, że brak kontaktu był dla wszystkich bardzo niepokojący.

Pudelek cytuje wypowiedź kobiety:

Alexis była mocno przywiązana do swojego telefonu. Była królową mediów społecznościowych. Miała wpływy, to była jej praca – wyznała jej przyjaciółka.

Obecnie trwają czynności mające na celu wyjaśnić okoliczności śmierci 26-latki. To niestety niejedyna smutna wiadomość, nie żyje znany polski aktor, informację o śmierci przekazał Związek Artystów Scen Polskich.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: pudelek.pl, tvpinfo.pl, fakt.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl