Wiadomości, które obiegły całą Polskę, są niestety tragiczne. W jednej z polskich wsi doszło do najgorszego, śmierć nadeszła zupełnie niespodziewanie. Wszystko działo się tak szybko, już nic nie dało się zrobić. Wystarczyły tylko sekundy, aby doszło do prawdziwej katastrofy. Media przekazały bardzo smutne wiadomości. Ludzie są zrozpaczeni.

Doszły do nas bardzo smutne wiadomości o tragedii w jednej z polskich wsi na południowym wschodzie. Zginęła kobieta, rodzina i bliscy są pogrążeni w rozpaczy, to dla nich ogromna strata.

Tragiczne wiadomości obiegły Polskę

Jak informuje nas portal dziennikwschodni.pl wczoraj w sobotę, 19 września w godzinach wieczornych, w miejscowości Żółkiew (powiat krasnostawski, województwo lubelskie) doszło do śmiertelnego wypadku. Starsza kobieta została potrącona przez nadjeżdżające audi, miała 85 lat.

— Jak wynika ze wstępnych ustaleń, została potrącona przez audi, na nieoświetlonym odcinku drogi. Kierujący samochodem 19-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego był trzeźwy — powiedziała mł. asp. Jolanta Babicz, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, jak podaje portal.

Na miejscu pojawiły się już wszystkie odpowiednie służby, które badają okoliczności wypadku oraz jego przyczynę. Nie mogło tam zabraknąć również prokuratora.

  1. Krzysztof Ibisz pęka z dumy. Nikt się nie spodziewał, gratulacje płyną z całej Polski
  2. Prowadząca „Nasz nowy dom” uratowała życie. Niewielu wie, że zebrała się na tak wzruszający gest
  3. Tłumy ruszą do Pepco, w sklepie znowu pojawił się produkt, którego pragną tysiące. Cena zachęca jeszcze bardziej

Policyjne statystyki są zatrważające

Policyjne statystyki dostępne na stronie statystyka.policja.pl, nie dają zbyt dużych powodów do radości. Jak można wyczytać z danych w roku 2019, do Policji zgłoszono ponad 30 tys. wypadków drogowych, mających miejsce na drogach publicznych.

W wyniku tych zdarzeń śmierć poniosło prawe 3 tys. osób, a prawie 35,5 tys. zostało rannych. Jak pokazują dalej statystyki, najbardziej niebezpiecznie było w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie wskaźnik liczby zabitych na 100 wypadków jest najwyższy i wynosi aż 22,4 osoby.

Cały czas trzeba pamiętać o własnym bezpieczeństwie na drodze i za każdym razem dobrze się rozglądać i patrzeć, czy na pewno nic nie nadjeżdża. Chcielibyśmy złożyć najszczersze wyrazy współczucia rodzinie zmarłej.

Niestety, to niejedyna smutna wiadomość, o której dzisiaj informowaliśmy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

wiadomości
fot. pixabay.com/diegoparra

Policja oraz prokuratura badają okoliczności wypadku (zdjęcie poglądowe).

ZOBACZ TEŻ:

  1. W końcu przerwali milczenie. Zdradzili całą prawdę o pandemii
  2. TVP: Nie żyje wicepremier, był zakażony. Tragiczna wiadomość z zagranicy
  3. Rozstanie w zgodzie. Czy można przyjaźnić się z byłym partnerem?
  4. Cesarskie cięcie na życzenie. Jesteś za czy przeciw?
  5. Tragiczny finał wesela. Chcieli świętować miłość, teraz nie żyją
  6. Smarowidło z makreli wędzonej do kanapek przypomni ci smaki dzieciństwa. Dzięki 1 dodatkowi będzie jeszcze pyszniejsze

Źródło: dziennikwschodni.pl, statystyka.policja.pl, wikipedia.org

Poprzedni artykułPorażające zachowanie uczestnika „Rolnik szuka żony”. Martę Manowską zamurowało, internauci są wściekli
Następny artykułRobert Janowski czy Rafał Brzozowski? Który prowadzący „Jaka to melodia?” jest waszym ulubieńcem?
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.