Wiceminister zdrowia wygłosił bardzo ważny apel dotyczący ochrony zdrowia. Nalega, aby Polacy zachowali szczególną ostrożność i stosowali się do zaleceń. Sytuacja jest, najdelikatniej mówiąc, nieciekawa, a może być jeszcze gorzej. Polska musi zmierzyć się z kolejną falą zagrożenia. Wkrótce możemy spodziewać się podjętych decyzji.

Wiceminister zdrowia po raz kolejny zabrał głos w sprawie obecnej sytuacji w kraju. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej przestrzegł polaków, aby Ci wywiązywali się z obowiązków i zachowywali środki bezpieczeństwa. Przed nami bardzo trudne chwile, które odbiją się na przyszłości całego narodu. 

Wiceminister zdrowia bije na alarm

Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska na specjalnie zwołanej konferencji prasowej odniósł się do nowego bilansu dotyczącego zarażeń koronawirusem w Polsce. Odnotowane w ostatnim czasie liczby nie napawają optymizmem:

– To pojedyncze ogniska. Nie mamy żadnych dużych ognisk. W dalszym ciągu dominują powroty z wakacji, duże imprezy rodzinne. To są te rozproszone ogniska, gdzie mamy osoby zakażone koronawirusem – apeluje wiceminister zdrowia.

Liczba zakażeń w Polsce w ostatnim czasie znacznie wzrosła, dlatego nie wolno lekceważyć obostrzeń. Skupiska zarażonych są rozproszone, więc należy mieć oczy szeroko otwarte i bez potrzeby nie wychodzić z domu. Waldemar Kraska odniósł się także do kwestii organizacji dużych imprez rodzinnych oraz wesel:

– Jak widać, te ogniska się pojawiają, ale nie ma żadnych decyzji, jeśli chodzi o ilość osób na weselach i dużych imprezach rodzinnych. Jeśli taka decyzja będzie, to będzie to bardzo trudna decyzja – mówi wiceminister zdrowia.

 1. Osierocił dwie córeczki. Tragiczna wiadomość, nie żyje uwielbiany gwiazdor
 2. Ministerstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość. Każdy powinien o niej pamiętać
Waldemar Kraska o szczepionkach i rozpoczęciu roku szkolnego

Wiceminister zdrowia wygłosił także swoje stanowisko odnoszące się do szczepień przeciwko COVID-19:

– Nadchodzi okres jesienny, dlatego apelujemy, aby szczepić się przeciw grypie. To jest okres, kiedy niestety wirus grypy także w tym roku nam nie odpuści.

Podczas konferencji prasowej gorącym tematem było także nadchodzące wielkimi krokami rozpoczęcie roku szkolnego. Dziennikarze pytali Waldemara Kraskę, co sądzi o tej sprawie:

– Bardzo ważne jest, jak będzie przeprowadzona cała organizacja nauki w szkołach – podkreślał Kraska. Stwierdził, że wytyczne, którymi dysponują teraz dyrektorzy, są jasne i jeśli będą przestrzegane, to powrót dzieci do szkół będzie bezpieczny.

Zalecamy stosowanie się do wydawanych obostrzeń.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

obostrzenia
fot. eastnews.pl/Piotr Molecki

Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska wygłosił na konferencji prasowej ważny apel.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Media podały przykrą wiadomość o Tomaszu Lisie. Dziennikarz jest zdruzgotany
  2. Kaufland przekroczył wszelkie granice. Obsceniczna reklama pod ostrzałem
  3. Ministerstwo zdrowia wydało pilny apel do Polaków. Wszyscy muszą się natychmiast dostosować
  4. Wsadziła 14-miesięczną córeczkę do piekarnika. Powód jest okropny, nieludzkie zachowanie matki
  5. Tata niósł trumnę 6-letniej córeczki. Nagle nad trumną zaczęły dziać się dziwne rzeczy, nikt nie mógł uwierzyć
  6. Po tylu latach, zaczęło się. Zmiany zauważysz od razu po wejściu, ponad 3 000 marketów Biedronka w całej Polsce przechodzi rewolucję
 

Źródło: fakty.interia.pl

Poprzedni artykułMedia przekazały druzgocące informacje. Nic nie mogli zrobić, nie żyje
Następny artykułSzykujcie się na wielki hit. Katarzyna Cichopek przeszła samą siebie, jedno zdjęcie mówi wszystko
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl