Wideo, które pojawiło się w sieci, natychmiast zdobyło niezwykłą popularność. Jak się okazało, filmik przestawia niesamowite zjawisko, które pojawiło się na niebie. Niecodzienny widok, który mogli zaobserwować mieszkańcy Tokio, jednocześnie wprawia w zachwyt i osłupienie. Większość z nas nigdy nie widziała czegoś podobnego na własne oczy.
 
Obiekt, który pojawił się nad jednym z japońskich miast, sprawił, że tysiące osób w tej samej sekundzie skierowało swój wzrok ku niebu. Nic dziwnego, że wideo, na którym uwieczniono zjawisko, zdążyło zdobyć już popularność niemal na całym świecie. W sieci zawrzało od spekulacji i prób wyjaśnienia, czym jest niezwykła, mieniąca się na dziesiątki barw, chmura. 
 
 
Ognista tęcza: wideo
 
Wideo, na którym uwieczniono zjawisko, zdziwiło nie jednego internautę, a co dopiero mieszkańców Tokio, którzy w większości, coś takiego, widzieli po raz pierwszy na oczy. Czym w rzeczywistości był obiekt widniejący na niebie?
 
 
Wyglądający niczym tęcza zamknięta w chmurze obiekt, wprawił w osłupienie tysiące osób, i choć ognista tęcza to zjawisko, które występuje przeważnie na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady i w północnej części Europy, tym razem, dokładnie 26 czerwca, pojawiło się nad Japonią. 
Czym jest ognista tęcza?
 
Ognista tęcza jest rzadkim zjawiskiem optycznym, które powstaje na skutek zakrzywienia się światła w kryształkach lodu. Natomiast sama nazwa wzięła się od nietypowego wyglądu obiektu, który przypomina płonący obłok. Wideo idealnie pokazuje, jak zawarte w bardzo rzadkiej chmurze drobinki lodu, działają jak pryzmat – przez to z naszego punktu widzenia, wyglądają, jakby płonęły różnymi kolorami. Trzeba przyznać, że to naprawdę spektakularne zjawisko. 
 
 
Poprzedni artykułMarieta Żukowska obchodzi dziś urodziny. Nie wygląda na swój wiek, czego jej życzycie?
Następny artykułWspaniałe wieści dla wielu Polaków. Dotyczą wszystkich seniorów, czekali na wiadomość od dawna
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.