Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nikkie Tutorials zaskoczyła fanów swoim wyznaniem. Urodziła się mężczyzną, teraz ujawniła prawdę
Michał Włoch
Michał Włoch 14.01.2020 21:03

Nikkie Tutorials zaskoczyła fanów swoim wyznaniem. Urodziła się mężczyzną, teraz ujawniła prawdę

wideo
youtube.com NikkieTutorials

Wideo gwiazdy YouTube’a, które pojawiło się wczoraj w sieci, pozostawiło widzów w szoku. Gwiazda portalu, która na co dzień zajmuje się robieniem makijażu, wyznała swoim widzom pewien sekret. Zdradziła, że urodziła się jako mężczyzna.

Gwiazda portalu YouTube, która jest jedną z najpopularniejszych twórczyń tutoriali związanych z makijażem, wyznała w emocjonalnym wideo, że urodziła się jako mężczyzna. Słynna ekspertka od make-upu miała szereg bardzo istotnych powodów, dla których zdecydowała się na właśnie taką formę podzielenia się ze światem swoim sekretem.

Szokujące wideo Nikkie Tutorials

Nikkie de Jager, występująca na YouTube to jedna z najpopularniejszych ekspertek zajmujących się makijażem. Jej konto na portalu śledzi aż dwanaście milionów użytkowników!

Nikkie zasłynęła serią tutoriali wideo zatytułowaną Power of Makeup. Ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Lady Gaga i Jessie J.

W emocjonalnym wideo gwiazda zdecydowała się opowiedzieć o tym, że urodziła się jako chłopiec, oraz o procesie swojej metamorfozy, która była bardzo trudnym przeżyciem.

Do zabrania głosu w sprawie swojej tożsamości zmusił ją wyznawany przez nią system wartości – Nikkie bardzo ceni sobie wolność wyboru. Wolność, którą chcieli jej odebrać szantażyści, którzy grozili zdradzeniem jej sekretu.

Nikki Tutorials jest transkobietą

Nikkie de Jager wiedziała, że jest kobietą od najmłodszych lat. W swoim wideo wspomniała czasy dzieciństwa. Już w szóstym roku życia zapuściła długie włosy i zaczęła identyfikować się jako kobieta.

– Niektóre dzieciaki w szkole to rozumiały, inne nie, co też jest w porządku. Jestem natomiast bardzo wdzięczna moim nauczycielom, którzy bardzo wspierali mnie na mojej drodze – powiedziała w swoim wideo. Gwiazda mogła liczyć też na wsparcie swojej kochającej mamy.

Gwiazda zaczęła przyjmować hormony w wieku 14 lat – miały ona zahamować jej wzrost i wyrównać gospodarkę hormonalną. Nikkie przeszła kompletną przemianę, gdy skończyła 19 lat – już po rozpoczęciu tworzenia filmów, z których jest teraz tak znana.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wideo

Nikki to prawdziwa mistrzyni – lewa część zdjęcia to makijaż, a nie program komputerowy!

wideo

Tworząca wideo makijażystka współpracowała z całą plejadą gwiazd.

wideo

Nikki może liczyć na kochającego chłopaka, Dylana.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Na jaw wyszedł sekret Roksany Węgiel. Nawet najwięksi fani będą zaskoczeni
  4. Awantura w „Dzień Dobry TVN”. Kinga Rusin nie wytrzymała, odpowiedziała na zarzuty
  5. Alicja Bachleda-Curuś planuje ślub? Jej partner przyleciał do Polski, aby poznać przyszłych teściów
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

Źródło: insider.com