Wideo z polskiej karetki trafiło w ostatnim czasie do sieci. Filmik pokazuje co dzieje się wewnątrz, kiedy ratownicy jadą w miejsce, do którego zostali wezwani. Aż ciężko uwierzyć w to, jak wygląda taka akcja ratunkowa.  

Krótkie wideo udostępnione przez jednego z ratowników, jest niezwykle zaskakujące. Mężczyźnie udało się uchwycić kilka kadrów podczas jednej z akcji ratunkowych. Niewiarygodne ile zawrotnych momentów dzieje się, podczas krótkiego przejazdu do miejsca zdarzenia. 

Wideo z polskiej karetki trafiło do sieci

Ratownicy każdego dnia walczą o życie wielu ludzi, narażając przy tym swoje zdrowie. Zwłaszcza teraz kiedy w Polsce panuje epidemia koronawirusa. Ich praca pełna jest niebezpieczeństw i ryzyka, gdyż to właśnie oni jako pierwsi znajdują się na linii frontu.

Stres związany z pracą, której podejmują się pracownicy medyczni, jest niewyobrażalny. W ich rękach znajduje się życie drugiego człowieka, a to potężna odpowiedzialność, którą musi udźwignąć także człowiek. Z podziwem patrzymy na to, jak z zimną krwią wypełniają swoje obowiązki. To dzięki nim ocalone zostało życie wielu jednostek. Jednak nie jest to łatwe zadanie. W takich sytuacjach najważniejszy jest spokój i opanowanie, albo dobry humor. 

  1. Pilny alarm sanepidu do starszych ludzi. Przez popularny nawyk sprowadzają zagrożenie na siebie i innych
  2. Kilka tysięcy emerytów dostanie dodatkowe pieniądze. Nieoczekiwany efekt
  3. Był wysportowany, zdrowy, nigdy nie palił. Nie żyje bardzo młody mężczyzna, kilka dni wcześniej został ojcem

Ratownicy pokazali jak ich praca wygląda od środka

Na kilkudziesięciosekundowym nagraniu możemy zobaczyć, jak wygląda praca personelu medycznego, podczas akcji ratunkowej. To niezwykle odpowiedzialne zadanie wymaga od ratowników profesjonalizmu i samokontroli. Momentami stres bierze górę, a wtedy najlepiej ratować się dobrym humorem. 

Nagranie przedstawia, jak medycy słuchają znanego kawałka Raya Parkera Jr. – Ghostbusters. Mężczyźni ubrani są w ochronne kombinezony, gogle i maseczki. Wygłupiają się wewnątrz karetki, by choć odrobinę rozluźnić atmosferę. Takie zdrowe podejście i rozładowanie napięcia jest bardzo potrzebne i na pewno pomaga ratownikom w zachowaniu zdrowia psychofizycznego. Śmiech to zdrowie, jak głosi, znane powiedzenie, dlatego nawet w sytuacji niezwykle poważnej lepiej jest się śmiać niż panikować. Niestety, w sieci pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. Internauci twierdzili, że oczekują bardziej profesjonalnego zachowania.

Ratownikom życzymy dużo odwagi i wytrwałości w dalszych działaniach. Ich praca jest nieoceniona, szczególnie w obliczu panującej epidemii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nagranie
fot. unsplash.com/camilo jimenez

Do sieci trafiło nagranie z polskiej karetki.

nagranie
WOJTEK RADWANSKI/AFP/East News

Nagranie pokazuje, jak wygląda praca ratowników od środka. 

Ratownicy w stresujących okolicznościach, próbują rozluźnić nieco atmosferę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Nie żyje niemowlę zakażone koronawirusem. Pierwszy przypadek na świecie, łzy napływają do oczu
  3. Chleb z garnka jest mięciutki w środku i ma chrupiącą skórkę. Udaje się zawsze, a nie wymaga wiele pracy, mamy przepis
  4. Toksyczny związek. 6 oznak, że powinnaś go zostawić, bardzo trudno je dostrzec
  5. Każdy z nas codziennie naraża swój wzrok. Przez jeden błąd niszczymy swoje oczy
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułDzieci żegnają ojca. Jedno zdjęcie wzruszyło tysiące Polaków
Następny artykułSzczeniak owczarka niemieckiego pierwszy raz widzi swoje odbicie w lustrze. Właściciel wszystko nagrał
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.