Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Widok Agaty Rubik na tle wschodzącego słońca zamurował internautów. „O matko”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 05.06.2021 23:07

Widok Agaty Rubik na tle wschodzącego słońca zamurował internautów. „O matko”

Agata Rubik
fot. East News/TRICOLORS

Agata Rubik opublikowała na swoim profilu zdjęcie z wakacji, na tle wschodzącego słońca. Żona muzyka zaprezentowała idealną figurę, czym zachwyciła swoich obserwatorów.

Agata Rubik bez wątpienia jest jedną z najpiękniejszych kobiet w Polsce. Zanim została żoną Piotra Rubika zajmowała się modelingiem. Mimo tego, że nie realizuje się już jako modelka, to może pochwalić się figurą jak z wybiegu.

Agata Rubik pochwaliła się zdjęciem z wakacji

Na profilu Agaty Rubik pojawiła się dziś bardzo zmysłowa i kobieca fotografia. Żona muzyka pochwaliła się pięknymi kadrami, zrobionymi na tle wschodzącego słońca.

Patrząc na te widoki, jednomyślnie stwierdzamy, że czasem naprawdę warto wstać wcześnie, by uchwycić tak magiczne momenty. Agata Rubik dodatkowo uświetniła swoją osobą piękny krajobraz.

Zdjęcie zostało zrobione w Turcji, a dokładnie Bodrum – to właśnie tam rodzina Rubików postanowiła złapać oddech i odpocząć od zgiełku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Do zdjęcia Agata Rubika dodała krótki opis:

Dla tych, których ominął dzisiejszy wschód słońca. Miłego dnia! – życzyła swoim obserwatorom.

Agata Rubik jednym kadrem nie tylko zachwyciła internautów, ale również zachęciła do aktywności fizycznej. Pod zdjęciem pojawiły się komentarze wielu kobiet, które stwierdziły, że patrząc na idealną figurę gwiazdy, biorą się za ćwiczenia:

Jak widzę Ciebie opowiadającą o treningach porannych to aż i mi się za chciało. Zaczynam działać. Pozdrawia Hashimotka – napisała jedna z obserwatorek.

Super zdjęcia! Piękna figura, też się biorę za bieganie na wakacje – skomentowała kolejna.

Trzeba przyznać, Agata Rubik ma czym się pochwalić. Sami zobaczcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Tagi: agata rubik