Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Widok grobu Piotra Woźniaka-Staraka dziś wyciska łzy. Po dwóch lata wszystko wygląda inaczej, fani poruszeni
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.08.2021 17:09

Widok grobu Piotra Woźniaka-Staraka dziś wyciska łzy. Po dwóch lata wszystko wygląda inaczej, fani poruszeni

Piotr Woźniak-Starak
Fot. pwsas, Instagram

18 sierpnia 2021 roku przypada 2 rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Znany producent filmowy zginął tragicznie w wypadku na jeziorze Kisajno koło Giżycka. Dziś na miejscu pochówku odbyły się uroczystości pamiątkowe. Jak wygląda obecnie grób zmarłego?

Piotr Woźniak-Starak zginął podczas nocnej wyprawy motorówką po jeziorze dwa lata temu. Na dzisiejszy dzień została zaplanowana msza w kościele św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Konstancinie Jeziornej. Nabożeństwo odbędzie się o godzinie 18.

Jak wygląda grób Piotra Staraka?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Tymczasem grób celebryty znajduje się na Powązkach w Warszawie. Jak wygląda dwa lata po jego śmierci? Okazuje się, że wprowadzono tam wiele zmian!

Grobowiec Piotra Woźniaka-Staraka to imponujące mauzoleum. Znajduje się na nim wyryty krzyż oraz napis „Starak„. Budowla ma piękną, ozdobną kratę w kształcie gałęzi drzewa, na której można stawiać znicze. Została zaprojektowana we Włoszech.

A od niedawna do grobu można trafić po całkiem nowej, estetycznej ścieżce z kostki granitowej! Nowa alejka z pewnością ułatwi dostęp do grobowca Staraków bliskim producenta – a także wielu jego wielbicielom.

Grób Piotra Woźniaka Staraka na Powązkach:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Krzysztof Jackowski miał wizję. Twierdzi, że PiS niedługo odda władzę