Wczoraj stacja Polsat wyemitowała pierwszy odcinek nowego programu „Doda. 12 kroków do miłości”. Rabczewska będzie próbowała znaleźć w nim ukochanego. Tymczasem internauci nie gryzą się w język.

Piosenkarka wzbudza silne, często całkowicie sprzeczne emocje. Widać to też po reakcjach na pierwszy odcinek nowego show Polsatu. Jak widzom podobał się program?

„Doda. 12 kroków do miłości”: reakcje internautów

3 września Polsat wyemitował pierwszy odcinek programu. Rabczewska odbyła w nim pierwsze bardzo ważne spotkania. Widzowie byli świadkami nie tylko dwóch pierwszych randek, ale też rozmów z psychologiem, jakie odbywała wokalistka.

Już w pierwszych minutach programu byliśmy świadkami silnych emocji. Rabczewska przyznała, że do tej pory w miłości prześladował ją pech. Wyznała też, jak bardzo zabolały ją kłamstwa i zdrady poprzednich ukochanych (więcej TUTAJ).

Kiedy po programie w oficjalnych mediach społecznościowych Polsatu pojawiło się pytanie do widzów, jak podobał im się pierwszy odcinek, internauci zareagowali niezwykle gwałtownie. Zdania są oczywiście podzielone.

Dla mnie mega pomysł! Bardzo mi się podobał 1. odcinek.
– Czekałam na ten program, było ekstra.
– Przebiła nawet psychologa, haha.
– Zapowiada się ciekawy format, można poznać Dodę z innej strony niemedialnej. Czekam na kolejny odcinek, czemu aż tydzień.
– Doda petarda. Faceci maskara. Trzymam kciuki żeby Doda znalazła miłość – piszą fani.

Część osób nie jest jednak pod wrażeniem. „Tragedia, lansowanie na siłę”, „Może to i dobrze, że Polsatu nie mam, przynajmniej nie ma czego żałować”, „I ona chce znaleźć faceta? Nie znajdzie, nikt normalny na nią nie poleci, obejrzałam z ciekawości, żenada, następnych nie obejrzę” piszą niektórzy.

A jakie są wasze odczucia?

Doda
Kadr z: „Doda. 12 kroków do miłości”, Polsat (2022)
Doda
Kadr z: „Doda. 12 kroków do miłości”, Polsat (2022)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Górniak wyjawiła bolesną prawdę o swoim ostatnim związku. Została zdradzona z „tęsknoty”
  2. Żona Rutkowskiego podjęła decyzję, przeprowadza się do innego domu. Ujawniła powód
  3. Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat

Źródło: Polsat