Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Widzowie po zwycięstwie Zdrójkowskiego w „Twoja twarz brzmi znajomo” zauważyli dziwne zachowanie jurorów
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 24.09.2022 16:53

Widzowie po zwycięstwie Zdrójkowskiego w „Twoja twarz brzmi znajomo” zauważyli dziwne zachowanie jurorów

Twoja twarz brzmi znajomo
fot. kadr z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”

Za nami czwarty odcinek „Twoja twarz brzmi znajomo”, a w mediach posypały się komentarze. Po oszałamiającym występie i zwycięstwie Kuby Zdrójkowskiego widzowie zwrócili uwagę na dziwne zachowanie jurorów. Ich reakcja na werdykt była zaskakująca

W czwartym odcinku „Twoja twarz brzmi znajomo” uczestnicy zmierzyli się z wieloma legendarnymi, lub przynajmniej kultowymi postaciami z polskiej i zagranicznej sceny. Istne szaleństwo w mediach wywołał występ Kuby Zdrójkowskiego. Nic dziwnego, że ostatecznie nagroda trafiła właśnie do niego.

Uradowani internauci po usłyszeniu werdyktu spojrzeli na jurorów. W oczy rzucała się dziwna reakcja Skrzyneckiej, Walewskiej, Janowskiego i Żurka.

Zdrójkowski wygrywa w 4. odcinku „Twoja twarz brzmi znajomo”

W piątek w studio „Twoja twarz brzmi znajomo” nie brakowało zaskoczeń. Pierwszym z nich była nieobecność Michała Wiśniewskiego — zamiast lidera Ich Troje za stołem zasiadł zwycięzca 14. edycji programu, Lesław Żurek.

Na scenie pojawiło się wiele zadziwiających kreacji. Kasia Wilk tym razem nie zachwyciła jako Kasia Nosowska, choć internauci bardzo docenili jej starania. Za to gromkie owacje jak zwykle zebrał niekwestionowany faworyt Janusz Radek — w przebraniu Stevena Tylera z „Aerosmith”.

Jednak z prawdziwą legendą zmierzył się 22-letni Kuba Zdrójkowski. Młody aktor musiał dostroić swój głos i wygląd do dojrzałego, głębokiego tonu, który ponad pół wieku temu wstrząsał milionami serc, a lekcji użyczył mu sam Michał Milowicz. Wystąpił na scenie, jako Elvis Presley.

Trzeba przyznać, że młodziutki artysta, wykonując utwór „Hound Dog” rozgrzał publiczność. Na koniec cała ława jurorów wiwatowała, a Katarzyna Skrzynecka nieoczekiwanie wyciągnęła kawałek różowej tkaniny, i zanim ktokolwiek zdołał się przyjrzeć, co to było, rzuciła go pod nogi wykonawcy a Robert Janowski na ten widok wybuchł śmiechem.

„Twoja twarz brzmi znajomo”: Fani zauważyli dziwne zachowanie jurorów po zwycięstwie Zdrójkowskiego

Tym większe było zdumienie widzów, kiedy emocje nieco opadły, a oszałamiające show Zdrójkowskiego wcale nie spotkało się ze zbytnim entuzjazmem wśród oceniających. O wyniku przesądziły jednak punkty przyznawane przez uczestników i jakiś czas potem 22-latek z niedowierzaniem w oczach trzymał wielki „czek” na 10 tysięcy złotych, które przeznaczył na Fundację Rozszczepowe Marzenia. 

I choć fani nie mogli powstrzymać radości i uznali wygraną za całkowicie zasłużoną, nie mogli nie zauważyć dziwnej reakcji jurorów po ogłoszeniu werdyktu. Na Facebooku błyskawicznie zaczęły spływać komentarze.

– Zaskoczenie! Miny jurorów po ogłoszeniu wyników — bezcenne… mówią, że to tylko zabawa, a jednak miny jakieś takie rozczarowane – zwrócił uwagę internauta.

Inni wprost zarzucili ekipie, że wyniki są ustawione, a jurorzy mają z gry wyznaczone, kogo i jak ocenić, niezależnie od tego, czy występ im się podobał, czy też nie. Za to solidarna postawa innych uczestników spotkała się z ciepłym przyjęciem.

– Jury znowu usilnie chciało zdeprecjonować występ Kuby, ale na szczęście koledzy pomogli i pokazali, że to był najlepszy występ tego wieczoru.

– Zdałem sobie sprawę, że takie są reguły tego typu programów. Ma być o nich głośno. Oceny jurorów podane z reżyserki nie zawsze zgodne z tym co naprawdę uważa jury. Kuba brzmiał dziś niczym oryginał. Pomimo młodego wieku i niewielkiego doświadczenia wokalnego, poradził sobie z Królem wyśmienicie – czytamy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Twoja twarz brzmi znajomo
Twoja twarz brzmi znajomo
Twoja twarz brzmi znajomo
Twoja twarz brzmi znajomo

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Mam talent!”. Uchodźcy z Ukrainy zachwycili Małgorzatę Foremniak. Jurorka zerwała się z miejsca
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?