Najnowszy, półfinałowy odcinek dwójkowego formatu „Voice Senior” jak co tydzień pełny był niespodzianek. Tym razem jednak część decyzji jurorów – Alicji Majewskiej, Maryli Rodowicz, Witolda Paszta i Piotra Cugowskiego – nie spodobała się fanom show, którzy upust emocjom dali między innymi w mediach społecznościowych programu.

„The Voice Senior”. Witold Paszt oburzył internautów

Najwięcej komentarzy wywołał jeden z głosów legendarnego wokalisty grupy Vox. Dzięki Pasztowi do grona finalistów dołączyła bowiem grupa „Lepiej późno niż wcale”.

Część internautów nazwała decyzję artysty nieporozumieniem, inni zaś sprzeciwiali się uczestnictwu grup w programie (przypomnijmy jednak, że w finale poprzedniej edycji triumfował zespół złożony z trzech sióstr).

– Wielkie nieporozumienie. Śpiewają świetnie, ale to Ewa wymiata. Szkoda, że Witold tego nie zobaczył – napisała jedna z internautek.

Witold Paszt zawiódł do bólu – dodała kolejna.

– Argument, że „Witold lubi kwartety”? Bardzo przepraszam, ale to Ewa wymiatała, wszyscy o tym wiemy – uzupełnił inny.

W sobotnim odcinku jurorzy podjęli decyzje dotyczące 24 uczestników, każdy z nich wybrał zaś dwoje spośród sześciorga członków swojej drużyny. Już za tydzień będą walczyli o tytuł pierwsze miejsce, a także 50 tysięcy złotych.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Porażka Danuty Holeckiej. Monika Olejnik pokazała, gdzie jest miejsce gwiazdy TVP
  2. „The Voice Senior”: Po słowach Maryli Rodowicz do uczestnika Brzozowski musiał ratować sytuację
  3. Jutro wieczorem całe rodziny zasiądą przed telewizorami. Wszyscy włączą Polsat

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl