16 października ruszy etap bitew w programie TVP „The Voice of Poland”. Zwiastun, jaki opublikowała stacja, ujawnia jednak zdecydowanie za dużo – uważni widzowie mogą zobaczyć, kto przegra jeden z pojedynków.

Trwa 12 sezon programu Telewizji Polskiej „The Voice of Poland”. Zakończył się w nim właśnie etap „przesłuchań w ciemno” i rusza kolejny, bardzo emocjonujący.

Jurorzy (Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowsk i Sylwia Grzeszczak) wybrali już osoby do swoich drużyn, które będą szkolić jako trenerzy. Ruszył zatem etap bitew – pierwszy odcinek już jutro, 16 października.

Zwiastun etapu bitew „The Voice” pokazuje, kto przegra jeden z pojedynków

Teaser opublikowany na Facebooku zdradza zdecydowanie za dużo – można w nim dostrzec, kto przegra jeden z pojedynków w drużynie Justyny Steczkowskiej.

Dokładną analizę zwiastuna „The Voice of Poland” przeprowadził portal Interia. Jak pisze serwis, z trailera da się nie tylko wywnioskować, co będzie działo się w programie, ale nawet odkryć wynik jednej z bitew.

Zwiastun pokazuje jasno, że w drużynie Marka Piekarczyka nastąpi duetów pomiędzy Jakubem Zajączkowskim i Wioletą Wojszwiłło oraz Karoliną Charko i Piotrem Lato.

W drużynie Sylwii Grzeszczak będzie pojedynek Igora Kowalskiego i Jakuba Nowaka. W ekipie Tomsona i Barona w jednej z bitew zaśpiewają razem Wiktor Dyduła i Julia Stolpe.

Co zdradza zwiastun TVP?

Szczególnie ciekawie wypada drużyna Justyny Steczkowskiej. W jednej z bitew będą ze sobą konkurować Martyna Burdynowicz i Wiktor Kowalski.

Jak zauważyła Interia, Wiktor Kowalski trafi na krzesło „ukradzionych”. Najprawdopodobniej może to oznaczać, że przegrał bitwę, ale uratowali go Tomson i Baron. Nie wiadomo natomiast, czy przejdzie do kolejnego odcinka.

Zwiastun „The Voice of Poland” możecie obejrzeć tutaj:

Źródło: muzyka.interia.pl, natemat.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę