Za nami 3. odcinek 12. edycji Tańca z gwiazdami. Tym razem pożegnaliśmy się z Radkiem Liszewskim i Lenką Klimentovą. Fani w komentarzach na Instagramie nie byli zadowoleni z takiego wyboru i zauważali, że inni zaprezentowali się znacznie gorzej. Oberwało się m.in. Izie Małysz i Oliwii Bieniuk.

Wyniki Tańca z gwiazdami już od dłuższego czasu budzą kontrowersje, a po decyzji telewidzów o odpadnięciu Radka Liszewskiego tylko nabrały na mocy. 

Taniec z gwiazdami: Burza po odpadnięciu Radka Liszewskiego i Lenki Klimentovej

Wspominana dwójka otrzymała od jurorów 24 punkty na 40 możliwych po zatańczeniu quickstepa. Niestety nie przekonało to widzów do tego, by przeszli do dalszych odcinków i już więcej ich nie zobaczymy.

Jak można dostrzec w komentarzach pod opublikowanym przez przedstawicieli programu zdjęciem na Instagramie, decyzja o odpadnięciu Radka i Lenki nie spodobała się wielu fanom. Zdaniem znacznej ilości społeczności były gwiazdy, które zaprezentowały się znacznie słabiej.

– Nie zgadzam się z decyzją prosimy o powrót tej pary,

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Baaardzo niesprawiedliwe…,

– Bardzo szkoda. Super energia i fajny taniec. Niesprawiedliwy werdykt – czytamy w komentarzach.

Jak nie trudno zauważyć, dobór uczestników wywołuje ogromne kontrowersje od samych zapowiedzi uczestników 12. edycji Tańca z Gwiazdami. Po ostatnim odcinku bardzo oberwało się m.in. Izie Małysz i Oliwii Bieniuk, które zdaniem wielu ludzi, dostały się do programu tylko dlatego, że są powiązane ze sławnymi osobami.

Też tak uważacie?

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie żyje bliska dla Elżbiety II osoba. Żałoba w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Źródło: telemagazyn.pl

 

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl