Przez ostatnie lata Marta Manowska stała się jedną z najpopularniejszych prezenterek w Telewizji Polskiej. Po sukcesach takich programów jak „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości” czy „The Voice Senior” wydawało się, że będzie dostawała już tylko kolejne angaże. Jak się okazuje, może być dokładnie odwrotnie.

Pojawiły się bowiem doniesienia, które sugerują, że popularnej prezenterki nie zobaczymy już w najbliższej edycji jednego z programów. O który dokładnie chodzi?

Marta Manowska nie poprowadzi już popularnego show?

Na wstępnie warto zaznaczyć, że informacje nie są oficjalne, a jedynie pozyskane przez portal „Pomponik” od jednego z informatorów pracujących w TVP. Nie muszą być więc do końca prawdą. Według nich jednak Marta Manowska straciła role prowadzącej jednego z programów.

Chodzi dokładnie o „The Voice Senior”, którego poprzednia edycja okazała się wielkim hitem. Nie ma wątpliwości, że wpływ miała na to również profesjonalna i dobrze dogadująca się z osobami starszymi Marta. Czemu więc w kolejnej edycji miałoby jej zabraknąć?

Według źródła Manowska nie jest już ulubienicą zarządu stacji, bo z niesprecyzowanych względów coraz trudniej się z nią współpracuje. Niewykluczone, że ona sama lub jej pracodawca niedługo się do tych doniesień ustosunkują.

Kto zastąpi Martę Manowską?

Poza Manowską „The Voice Senior” prowadził też Rafał Brzozowski. Nie ma informacji na temat ewentualnej zmiany jego roli, więc wydaje się, że po prostu zostanie dobrana mu nowa partnerka. Kto może nią zostać?

Wyżej wspomniany informator spekuluje również na ten temat. Prawdopodobnie rolę po Manowskiej może otrzymać Ida Nowakowska, Kasia Cichopek lub Małgorzata Tomaszewska. Dwie pierwsze zostały jednak niedawno zaangażowane w nowy sezon „You can dance”, więc może to córka bramkarza dostanie szansę w show dla seniorów?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska nie poprowadzi kolejnej edycji „The Voice Senior”. Zastąpi ją inna prezenterka
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

 Źródło: Pomponik

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl