Wiek Heleny Norowicz jest nie do uwierzenia! Aktorka od lat nie zwalnia tempa i mimo problemów ze zdrowiem nadal prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Ma już ponad 80 lat, a wciąż robi szpagaty!

Ciężko uwierzyć w wiek Heleny Norowicz – gwiazda od lat nieustannie zachwyca wyglądem! Choć zmarszczki i srebrzyste włosy zdradzają upływ lat, aktorka wygląda wspaniale, a do tego może pochwalić się naprawdę niesamowitym ciałem. Gwiazda przyznaje też, że nadal potrafi… zrobić szpagat. Wiek nie jest dla niej żadną przeszkodą!

Ile lat ma Helena Norowicz?

Wielu z was na pewno zdziwi odpowiedź na pytanie, ile lat ma Helena Norowicz. Aktorka i modelka ma wprawdzie 84 lata, ale nie przeszkadza jej to w dalszym robieniu zawrotnej kariery! Kiedy kilkanaście lat temu postanowiła przejść na emeryturę, pewnie nie spodziewała się, że zostanie jeszcze modelką. Jednak jej niezwykła ponadczasowa uroda sprawia, że od aktorki ciężko oderwać wzrok. Aż ciężko uwierzyć, że gwiazda ma 84 lata!

Helena Norowicz: wiek nie jest przeszkodą

Helena Norowicz jest aktorką, która ma za sobą mnóstwo sukcesów. W telewizji debiutowała w 1957 roku, a od tamtej pory pojawiła się w ponad 33 produkcjach! To nie wszystko – gwiazda regularnie występowała również na deskach teatru. Choć mogłaby oddać się spokojnemu życiu na emeryturze, kilka lat temu odkryła pasję w modelingu. Kampanie i sesje z jej udziałem robią niesamowite wrażenie – rzadko zdarza się, by seniorki były reprezentowane w modzie i fotografii komercyjnej. Wiek nie jest dla niej żadną przeszkodą, a raczej atutem!

Gwiazda opowiada, że jako dziecko ćwiczyła akrobatykę i gimnastykę. Wspomina, jak wtedy zastanawiała się, czy gdy będzie w wieku swojej babci, nadal będzie umiała zrobić szpagat.

– Dochodziłam już do siedemdziesiątki, kiedy odeszłam z teatru na emeryturę. I któregoś dnia postanowiłam sprawdzić, jak to jest z tym szpagatem. Trochę mi brakowało. Zawzięłam się i po dwóch miesiącach już robiłam bez problemu. Dziś też mi się udaje. Nawet wysiedzę w szpagacie kilka minut – pochwaliła się modelka Vivie.

Kto by pomyślał, że 84-latka ma tak świetną kondycję? Nie do wiary, że Helena Norowicz nadal potrafi robić cuda ze swoim ciałem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

helena norowicz: wiek
facebook.com/pg/helenanorowicz

Wiek Heleny Norowicz wielu może zdziwić!

helena norowicz: wiek
facebook.com/pg/helenanorowicz

Zadebiutowała jako aktorka w 1957 roku.

helena norowicz: wiek
filmpolski.pl

Modelką została już na emeryturze, kilka lat temu.

helena norowicz: wiek
filmpolski.pl

Dziś Helena Norowicz ma 84 lata.

helena norowicz: wiek
facebook.com/pg/helenanorowicz

Wiek nie przeszkadza jej w robieniu szpagatów! Niesamowita, prawda?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób
Poprzedni artykułMężczyzna strzyże bezpańskie psy, żeby szybciej znalazły dom. Zmiana jest niesamowita
Następny artykułŻona odkryła romans męża i zemściła się na jego kochance w najgorszy sposób. Zdjęcia potwierdzają, że nie miała litości
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.